Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után kinek mikor...

Missed ab után kinek mikor jött össze a baba? A következő megmaradt?

Figyelt kérdés
Van olyan, akinek könnyen összejött, majd a missed ab után nem sikerült, csak nagyon sokára vagy egyáltalán nem? Nagyon félek, hogy nem lehet gyerekem, és ha erre gondolok, sírhatnékom van. Az orvos javasolta a műtétet, én beleegyeztem, de már nagyon bánom, hogy nem vártam meg a vetélést.
2013. júl. 7. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
az orvos általában akkor végzi el a műtétet ha már nem él a baba. Sokszor előfordul azonban hogy nem ürül magától, ezért van szükség a műtétre. Ezt ne bánt, jól döntöttél. Nekem októberben volt egy missed ab-om és decemberben már megfogant a baba. Hamarosan születik, minden rendben vele.
2013. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gyönyörűséges ***** válasza:
szia, nekem áprilisban volt missed ab, aztán augusztusban megfogant és ma már 13 hónapos egeszseges, nyugi lehet még gyereked. Kitartás!!
2013. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. júl. 8. 09:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Két missedem volt.. Az első után a próbálkozástól számítva harmadikra sikerült, a másodiknál próbálkozás után azonnal megfogant. Megmaradtak, 6 éves és 11 hónapos fiúk. Neked is fog sikerülni, nyugi!!
2013. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly júliusban volt missedem, 3 hónap szünet, első próba: 37 hetes vagyok!
2013. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi és gratula mindenkinek, akinek sikerült.
2013. júl. 8. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
A következő ciklusban. Gyógyszert kellett szednem, de megmaradt (sárgatest), viszont nem kellett műteni a vetélés után. Ha az orvos javasolta, akkor biztos megvolt az oka. Szerintem várd ki a javasolt időt, és nem lesz baj. Nekem kisfiú lett.:)
2013. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeptemberben volt a műtét, decemberben már nem jött meg a mensim, első próbálkozásra sikerült!Most a 31. hétben vagyok!Kitartást!A műtétet ne bánd, most friss új nyálkahártya épül, amibe könnyebben betud ágyazódni a baba!
2013. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bíztatást, és gratulálok az egészséges babákhoz! :)
2013. júl. 11. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 2010 november végén volt missed ab.(elhalt a baba 8.héten).

Doki mondta várjunk 2-3 hónapot.

Hát mi nem vártunk, sorsra bíztuk ... decemberbe megjött, januárba már nem és most nemsoká 2 éves a fiam :)

Semmi gond nem volt a terhességgel :)

Nyugalom, sikerül hamar :)

2013. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!