Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtétem 3 hete...

Missed ab műtétem 3 hete volt. Most várom hogy a menstruációm megjöjjön! Utána ha elmegyek dokihoz és nincs semmi baj akkor élhetek utána már házaséletet, mert azt már tudom hogy babát csak majd szeptember körül próbálhatunk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem házaséletre, sportra és fürdésre (fürdőkád, Balaton stb.) is egyaránt 6 hetet mondtak. De nyilván látni fogja, mi a helyzet, és ha már zárt a méhszáj, szerintem lehet. Kérdezz rá! Próbálkozásra nekem 3 hónapot mondtak.
2013. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hazaselet min 3 het tiltas van de addig amig verzel tuti nem lehet.

sajat kad soha nem gond ha nem verzel termeszetes vizbe ne menj 6 hetig.

Probalkozni rogton lehet az elso menszes utan ez a 3 honap pihenes nagyon nagyon regi magyarazat amikor meg nem volt multivitamine ennyi ido kellett a noi servezetnek hogy rendbe jojjen es megerosidjon

Termeszetessen a terhe vitamint szedd szorgalmassan ill a folsavat mar most.

Sok sikert

2013. júl. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gravidát szedtem de abba hagytam, akkor szedjem újra és még szedjek hozzá folsavat is?
2013. júl. 12. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen szedd mindkettot.

Es akkor probalkozzatok ha lelkileg mar tul vagytok ezen a vetelesen.

2013. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!