Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab gondaltanságból?

Missed ab gondaltanságból?

Figyelt kérdés

A nyolcadik héten állt meg a szívverés egyik napról a másikra. Azon a napon túráztunk és nagyon elfáradtam, 10 méter volt még a célig, és nem álltam meg pihenni pedig nagyon kifáradtam, levegőt is alig kaptam és nagyon gyorsan vert erősen vert a szívem. Abban a pillanatban eszembe nem jutott h árthatok.

Lehetséges h emiatt történt a baj vagy ez nem befolyásoló tényező?

Most megint sikerült teherbe esni, és nagyon izgulok h most rendben lesznek-e a dolgok. A tudat h az előző terhességem a felelőtlenségemből adódott, emészt, viszont ha arra gondolok h így volt, a mostani terhesség szempontjából örülök, mert esélyesnek látom akkor a mostani terhesség sikerességét.

Szerintetek?


2013. júl. 15. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne hibáztassad magad, egészen biztosan nem amiatt volt. Ezeknek a vetéléseknek többnyire hormonális vagy genetikai oka van. Egy egészséges baba, amelyik meg akar maradni, az úgy beágyazódik, hogy a legextrémebb sport sem lehet akadály.
2013. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!