Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után 3 héttel szúrkálá...

Vetélés után 3 héttel szúrkálás, és még alhasi fájdalom, normális ez?

Figyelt kérdés
Kontrollra még egy hét múlva megyek, és már egyre kevesebb a tünet, de néha még belém szúr, meg nyilal, és az eléggé kellemetlen, ez is lehet a vetéléstöl, vagy vmi más lehet?

2013. júl. 18. 00:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Persze, nyalván lehet más is, de szerintetek valószíübb hogy ez még a vetélés miatt van? Köszönöm, a válaszokat!!
2013. júl. 18. 00:42
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány hetesen vetéltél el? Volt e műtét? Korai műtét nélküli vetélésnél ilyen tünetek már nem szoktak lenni. Későbbi vetélésnél vagy műtétes vetélésnél még előfordulhat 3 hét múlva is ilyen tünet, de ott sem jellemző.
2013. júl. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kaptál a vetélés után antibiotikumot és Ergam cseppet? A dokim szerint, ha erős nyilalló érzésem van, akkor az gyulladásgyanús tünet. Fontos, hogy hamar kitisztuljon a szervezeted és minden esetleges szövődményt megszüntessenek minél előbb és nem csak a mielőbbi babásodás miatt, hanem magad miatt is.


Nekem a vetélés során voltak görcseim, amint távozott a baba, azonnal elmúlt. Kaptam Ergam cseppet, attól egy kicsit húzódott a méhem, de nem volt jelentős. A vérzés elmúltával minden ilyen kellemetlen tünetem is megszűnt szerencsére. Mindenképpen keresd fel a dokidat és ne csak egy hét múlva!

2013. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
8 hetesen vetéltem el, és kaptam ergam cseppet, meg egy másik fajta kapszulát is. Görcsöket már nem érzek, csak néha belém szúr...
2013. júl. 18. 14:35
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja és nem volt műtét, 1 hétig véreztem még, aztán a tünetek maradtak, mostanra elmúltak, többnyire...
2013. júl. 18. 14:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Gondolom, még szeded az Ergam cseppet. Az is okozhat ilyen nyilalló, húzódó tüneteket. Harmadik voltam.
2013. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem szedem már az ergam cseppet, mivel azt mondták, csak addig kell amíg vérzek. Mivel állítólag tönkreteszi hosszú távon a vérzést is ha túl sokáig van szedve. Mindenesetre amikor elállt a vérzés abba hagytam....Mert többen is mondták, orvos, meg ápolónők is..
2013. júl. 18. 20:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor ezt is dokija válogatja, bár nekem pontosan addig tartott a vérzés, ameddig szedtem, azaz másfél hétig. Mindenesetre remélem, hogy nincs gond és minden rendben veled odabent.
2013. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3. héten már lehet peteérés, attól is lehet. Persze nem látunk beléd.
2013. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is a peteérésre gondolok még, köszönöm... :)
2013. júl. 20. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!