Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után 3 héttel szúrkálá...

Vetélés után 3 héttel szúrkálás, és még alhasi fájdalom, normális ez?

Figyelt kérdés
Kontrollra még egy hét múlva megyek, és már egyre kevesebb a tünet, de néha még belém szúr, meg nyilal, és az eléggé kellemetlen, ez is lehet a vetéléstöl, vagy vmi más lehet?

2013. júl. 18. 00:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete volt mutetem, mar voltam kontrollon par napja, a doki szerint minden rendben volt. Megnezte a tuszoket, es mondta, hogy kb 2 nap mulva lesz peteeresem. A peteeres jott is, es meg soha nem fajt ennyire, fajt a mehem, leszakadt a derekam, szurkalt a petefeszkem, de annyira, hogy mar fajdalomcsillapiton gondolkodtam. Ez 3 hettel es egy nappal a mutet utan volt, szoval lehet, hogy neked is peteeresed van.
2013. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, voltam kontrollon, semmi bajom-... Néha még szúrkál, azt mondta a doki azt érzem, hogy húzódik össze a méhem. Ugyhogy várok majd elmulik, de jól estek az itteni válaszok... :)
2013. júl. 23. 14:36
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez jó hír!

Akkor egészségügyi oka szinte biztosan nem lesz az újabb baba vállalásának ;)

2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egészségügyi akadálya nem lesz az új baba vállalásának, ezt akartam írni, bocsi :)

Előző voltam!

2013. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
:)
2013. júl. 25. 00:04
 16/16 antal1234 válasza:
veteles utani 6hetes fajdalom
2017. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!