Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A műtét után még nem jött...

A műtét után még nem jött meg. Teherbe eshetek akkor is? (többi lent)

Figyelt kérdés

Július 3.-án volt műtétileg befejezett vetélésem. Rá egy hétre ujjra meg kelet műteni sürgősségin mert bent marad szövetek elzárták a méhszájat így a bent maradt alvadt vér sem tudott ürülni. A második műtét óta most telt le a 2hét és a dokim engedélyezte az együtt létet. Bár nem terveztük, de mégis megtörtént.

Nem védekeztünk, nem tudom megmagyarázni hogy miért nem mert a kezünk alatt volt a gumi, de egyszerűen nem ment! Viszont utána elsírtam magam, mert a lelkem nagyon vérzik a kisbabám után!

Tervezzük az újabb terhességet, szeretnénk nagyon kisbabát. Teherbe eshetek már akkor is ha még a műtét után meg sem jött az első?


2013. júl. 29. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy iszonyatosan érzed magad, és minden vágyad egy új baba, de a saját érdekedben mondom, hogy várjátok meg azt a bizonyos 3-6 hónapot az új babával mert még egy vetélés iszonyatos érzés. Én is elvesztettem az első babámat, minél előbb szerettünk volna egy új babát, és az orvos engedte is, de a második babámat (2. hónapban jött) is majd nem elvesztettem. Szerintem abszolút teherbe eshetsz, hisz ki tudja mikor van/volt peteérésed.
2013. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanis lehet, hogy pont akkor már peteérésed volt.
2013. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét után két és 3 héttel volt peteérésem.Szerintem ha jönni akar egy új bébi,had jöjjön...Ne sírdogálj.Akkor gyógyul meg majd a lelked.Én nagyon örültem volna,ha nem jön meg.
2013. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A második műtéttől kell számolnod. Kb. 5-6 hét után fog megjönni, szerintem még nincs peteérésed.

De én megkérdeztem a dokit, ha mégis teherbe esnénk (nekem is volt missed ab + műtét), nem lesz nagyobb a vetélés esélye, mint egyébként. Lehet, hogy elmegy a baba, de annak nem a műtét az oka, és nem az, hogy nem vártunk 3-6 hónapot, egyébként legtöbbször 3-at mondanak.

Az én dokim (magándoki, állítólag nem is rossz, SOTE) azt mondta, hogy lelki okok miatt javasol 2-3 hónap kihagyást, nem fizikai.

Én az első menzeszt mindenképpen megvárom. Aztán meglátjuk...

2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!