Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég volt méhátfuvásom és...

Nemrég volt méhátfuvásom és találtak még cisztákat a petefészkemben de minden rendben ment a műtét alatt! Most már teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 13:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mit tegyek vagy egyek hogy minnél előbb sikerüljön?
2010. febr. 28. 13:37
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia.Miért volt méhátfuvásod?

Nálam is volt ciszta,de én kaptam rá gyogyszereket,és eltünt.

Én ugy hlottam hogy cisztával is teherbe lehet esni csak nehezebben.

2010. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy csinálják a méhátfuvást?
2010. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem petevezeték-átfújásra gondolt és nem méhátfújásra. Gondolom a műtét alatt a cisztákat eltávolították vagy nem?
2010. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen eltávolították de nemcsak petefészekátfúvásom volt hanem méh átfuvásom is mert nem estem még teherbe 3om év alatt így azt is nézték hogy átjárható-e a méhkürt.Amugy meg a petefészkemben a peték alakultak át cisztává azért nem estem még teherbe.
2010. márc. 2. 21:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg azért is mert el voltam zárodva!
2010. márc. 2. 21:23
 7/14 A kérdező kommentje:
ugyanugy csínálják a méhátfuvást mint a petefészek átfuvást csak legfőképpen a méhkürtött is figyelik hogy átjárható-e!De holnap többet tudok mert megyek varratszedésre!
2010. márc. 2. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó vagyok. Értem. Méhkürt-átfúvásról még nem is hallottam. Ha jól értelmezem, akkor neked lettek tüszőid, de nem repedtek meg és ezekből alakultak ki a ciszták, amiket kiműtöttek. (A PCO is így alakul ki nem?) Kíváncsi vagyok, mit mond a dokid, majd írd le, hogy mi a következő lépés. Mondjuk az még mindig nem tiszta, hogy írod, hogy el voltál záródva. Mid volt elzáródva? Ez a méhkürt vagy a petevezető?
2010. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mind a kettő el volt záródva.Nincs több teendő mehet a baba folyamat!
2010. márc. 3. 21:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor ezek szerint ez már nem akadály. Voltál varratszedésen azóta? Doki mit mondott?
2010. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!