Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Erős vérzés, derékfájdalom,...

Erős vérzés, derékfájdalom, szürkés színű anyag a betétemen a kezdődő vetélést jelzi?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem! Menzesz előtt pár nappal szúrt a bal petefészkem, hőemelkedésem volt, azt gondoltam, lehet beágyazódás...a mensit tegnapra nem vártam, és fura módon tegnap egész nap barnáztam, amit soha nem szoktam mensi előtt(kevés is volt, és szakaszosan jelentkezett). Ma megjött, viszont nagyon görcsöltem, fájt a derekam és a fenekem pár pillanatig (ami szintén nem fordult még elő velem). Elég erősen véreztem egész nap, végülis elkönyveltem egy erősebb első napnak. Most, hogy a betétemet néztem, nemcsak élénkpiros vér volt rajta, hanem egy nagy barnás-szürkés folt is. Orvost nem hívtam, mert el is küldene a fenébe...legalábbis szerintem. Kérlek válaszoljatok, szerintetek csak túlreagálom a dolgot? 22/N

2013. júl. 29. 22:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jaj, ne stresszeljétek már szerencsétlent! Még ha vetélés is volt, nem lesz semmi baja, mert időben történő MENSTRUÁCIÓVAL vetélt el. Ez nem olyan vetélés, mint a 6-7-10. héten, ahol valóban meg kell nézni, kiürült-e a méh!


Egy csomó nő "vetél el" menstruációkor úgy, hogy nem is tud a terhességéről, mert nem csinál tesztet és időben, vagy 1-2 nap késéssel megjön neki.


A barnás-szürkés folt meg azért lehet, mert elkezdett alvadni a vér.


Kérdező, nyugodj meg, nincs semmi bajod. A görcsre vegyél be görcsoldót. Dokihoz akkor kell menni, ha továbbra is szúr a petefészked, vagy 2-3 nap után sem szűnik a vérzés, vagy meg akarod nyugtatni magad.

2013. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, már csak néha-néha szurkál a petefészkem, érzem, hogy valami mégis van, szóval amint elmúlik irány a saját nődokim...:)
2013. júl. 30. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!