Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha 24 hetesen megindul a...

Ha 24 hetesen megindul a szülés akkor mondhatják azt a szülők hogy ne tartsak életben a magzatot aki feltehetően soha se lenne egészséges?

Figyelt kérdés
Most vitték be egy barátnőmet és tudom h nem akarja így megtartani szegényt.
2013. aug. 9. 11:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerintem harcolnak az életéért. Nagyon sajnálom.
2013. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
azért mert megindult a szülés 24. héten attól még lehet egészséges. vagy már eleve tudják hogy baj van vele? egyébként a fiam koraszülött volt, a koraszülött osztályon volt egy szobatársunk aki 26. hétre született, anyukájának súlyos magas vérnyomása volt meg kellett császározni mert nagyobb esélye volt a babának kint mint bent. 800gramm volt a pici, piros a bőre és átlásztó. Mostmár 1,5 éves nagyfiú és semmi baja. behozta az összes lemaradást, annyi hogy egy picit ügyetlenebb, esendőbb. de egyébként meg lehet hgoy vissza tudják még tartani csak bent kell feküdnie.
2013. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Barátnőmenek a 25. héten indult be a szülés május végén. Még 10 napig sikerült bent tartaniuk a babát. Már otthon van a kisfiú, igaz ici-pici, de hízik nő és egyelőre úgy tűnik, hogy egészséges. Szerencsére ne volt agyvérzése sem.
2013. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem mondhatja, és nagy valószínűséggel életben marad a baba és igen nagy a kockázat, hogy nem lesz egészséges. 24 hétre kb 600g lesz. Sajnálom őket tiszta szívből.
2013. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sok közöm van egy korház koraszülött osztályához, és hidd el, elég sok esély van,hogy maradéktalanul megússza a baba.

Nemrég "adtunk" haza egy 480 grammos babát, aki 5 hónapig volt bent. Semmi baja, pici mozgás lemaradás, de nem vészes, behozható! Nyilván nagyobb a kockázat, de nem lehetetlen megúszni!

2013. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

A hazai protokoll szerint a 26. hét előtt nem tszenek semmit a babáért. Legalábbis nekem, amikor 17 hetesen bekerültem egy közel 20 centis hematómával, ami a méhszáj felé terjedt, vagyis félő volt, h kinyitja azt, ezt mondták.

(végül 40+4 naposan szültem, de nagyon féltem, nehogy a 26. hét előtt történjen valami)

2013. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.En egyszerre szültem egy lánnyal aki 24 hetre szült.Az örzőben üvöltve zokogott mert a baba súlyos genetikai rendellenességgel született sosem lesz egészséges de az orvosok mindent megtettek érte.Tisztán látszott rajta még azt is könnyebben fel tudta volna dolgozni ha meghal a kicsi.Nagyon sajnáltam őket,nem tudom mi lett velük.Remélem a barátnődéknél minden rendben lesz.Sok erőt és kitartást nekik!
2013. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Ismerősöm 24.hétre született,85ben.Egészséges és semmi baja nincs. Szerintem a dokik mindent megtesznek a babáért.
2013. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy van a barátnőd és a baba?
2013. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen protokoll! Ha megszületik, megpróbálják menteni!
2013. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!