Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legális legyen az abortusz a...

Kürasszír kérdése:

Legális legyen az abortusz a szülés pillanatáig? Más szerintetek a korai (14. hétig) és a késői (24. hét után) abortuszok megítélése? Ha a nő és magzat is egészséges.

Figyelt kérdés

A világ egyes országaiban a születésig engedélyezett az

abortusz egészséges nő és egészséges magzat esetén is.

Büntethető legyen e egy nő, mondjuk egy 9 hónapos egészséges terhesség megszakításáért?



2012. dec. 22. 19:09
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerinted??!!!Szerinted normális és elfogadható egy GYERMEK (mert itt mán magzatról beszélünk)9hónapos korban történő meggyilkolása???!!!

Én nem vagyok elvakult abortusz ellenes,sajnos nekem is volt a 12. hétig....na de később?Semmi esetre sem elfogadható!

9 hónapos korban már rég nem abortuszról hanem gyilkosságról beszélhetünk.

2012. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
70%
* mán=már ; bocsánat!
2012. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
mivel egy 6 hónapos koraszülött már életképes és fel is nő,ezért az utána végzett abortusz már gyilkosság.
2012. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
74%

"A világ egyes országaiban a születésig engedélyezett az

abortusz "


EZT honnan szeded? Linket tegyél be hvatalos forrásról, nem pletykaoldalról. Mert ilyen nincs.

2012. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sincs ilyen, de egyre több az ilyen kérdés ahol a képzelgéseket valós tényként tűnteik fel. Mi értelme ennek?
2012. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
97%

Nem fűznék hozzá semmit, de a videót érdemes megnézni, már ha épeszű valakinek egyáltalán eszébe jut, hogy későn vetesse el a babát:

[link]

Sokkoló. Aki érzékeny, ne olvassa, ne nézze.

2012. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
37%

Ez a cikk egyértelmüen szenzációhajhászó, és több dolog sem igaz belöle. Csak egyetlen példa: a sós oldat ugyan miért égetne szét egy magzatot? Ha ez igaz lenne - mármint hogy a sós oldat szét tud égetni egy embert akkor már nem élne jóformán senki, mert majdnem minden ember sós oldatot fogyaszt, amikor megsózott ételt eszik.


A többi megjegyzés meg megint csak arra jó, hogy az embereket heccelje, de nem sok igazság van benne.


Mellékesen az orvosok nem itnak alá születési anyakönyvi kovonatot - ez az anyakönyvvezetök dolga.


Az egyetlen, ami igaz lehet, hogy ez a nö 7 és fél hónapra született.

2012. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
49%
Miért kell minden hülyeséget elhinni ami az interneten van az nem szent írás.
2012. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

A fejünket a homokba dughatjuk, de sajnos tényleg vannak népcsoportok, országok, ahol az élet nem szent.

Mit fintorgunk, hogy ugyan már nem is létezik ilyen? Mert persze értelmes aggyal szeretnénk hinni, hogy nincs ilyen.

De sajnos a világban nem egy undorító szokás van, nem egy elvetemült ember van, aki bármire képes.

A cikket már régebben olvastam és lényegtelen, hogy elhiszem-e vagy sem. A videó végén viszont a felvételek nagyon felkavaróak. S igen, biztos ez is a dolog lényege. DE akkor most mondjam azt, hogy ilyen nincs és nem is volt? Mindenki szeretve megszüli gyermekét és boldogan él? Hát szerintem meg sajnos ez a hihetetlen.

2012. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még mielőtt engem is leordítotok, nem ugyanaz a 91%-os vagyok. Most láttam, hogy ugyanaz a százalék, úgyhogy mindjárt megkapom, hogy én is egy elvetemült állat vagyok, aki nem hisz abban, hogy a világ teljesen normális.
2012. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!