Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » (9 hét 4 nap, Grav. S. :6 +/-...

Betta86 kérdése:

(9 hét 4 nap, Grav. S. :6 +/- 1 hét 13 mm-es szabályos petezsák embryo nem látható) Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés
Volt egy kis vérzésem elküldtek uh-ra és ott a fenti leletet kaptam, jövőhéten újabb uh. Szerintetek van még remény hogy jövőhéten ott lesz ? Én már kezdek lemondani :(
2013. aug. 15. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Elotte lattak mar ot?


Tul nagy a terhesseg ahhoz hogy ne legyen benne embrio :(

Szerintem O nincs ott mar...

En 14. Heten veszitettem el, hidd el ha nincs ott akkor jobb igy :( valamiert igy kellett lennie :(

Nekunk betegen szuletett volna a pici nem tarthattuk meg :(

2013. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Múlt héten 10 mm-es petezsákot láttak.

Már szerintem sincs ott, de inkább most mint később vagy ne adj isten betegen szülessen.

2013. aug. 15. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem sincs...nagyon sajnálom!Légy erős, borzasztó ezt átélni!
2013. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén? Max. a 7. héttől szívhangnak kéne lennie. Nekem volt, a 10. héten meg már nem, csak petezsák. Sajnálom.

A 6 +/- 1 hét az az, amekkorának saccolták? Biztos, hogy 9 hetes vagy? Mert ha csak rosszul számoltál, és tényleg csak 6 hetes, akkor van még remény.

De sajnos a vérzés sem jelent jót, nálam barna maszat volt, a 6-7. héten, de a 7. héten minden oké volt, és a maszat is elmúlt, meg is könnyebbültem. Bár a doki egyértelműen megmondta, hogy terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális (a kicsi se), akkor se, ha gyakran előfordul. Mindig oka van. De azért reménykedtem, mert itt is sokan véreztek, és egészséges babát szültek.

2013. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban ennyi idős a terhességed, akkor nem :( , ha 6 hét körül vagy, akkor talán,nekem barnázásom volt a 6+6-on (pontos volt a terhességi kor, azt is tudom, mikor fogant) és szívhang volt. Az én dokim is azt mondta, hogy a terhesség alatt semmilyen színes folyás vérzés nem normális és kaptam is Utrogestant, szerencsére egészséges a kisfiam.
2013. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6+5 hetesen volt ekkora a petezsák embrió nélkül és sajnos még így is elvetéltem a 8. héten... :(

Szerintem nálad is így lesz,ekkora terhességnél már kellene embriót látni szívhanggal.

2013. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a természet elkezdte az orvos befejezte. :(

Decemberben jobban rágyúrunk akkor sikerül tudom :)

2013. aug. 26. 10:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnàlom :-( de fel a fejjel, legközelebb biztosan sikerül :-)

6-os voltam

2013. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
most angyon rossz...tudom!!!De nekem is hipp-hopp eltelik az a fánya 3 hónap várakozás, neked is így lesz!!!puszi!
2013. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!