Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 6 hetes. Ma...

Holnap leszek 6 hetes. Ma voltam dokinál de embriót és szikhólyag még nem látható. Petezsák 13,3 mm! Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kell vissza mennem. a doki azt mondta hogy akkor már látszódnia kéne az embriónak és szívhangjának is lennie kell! első baba lenne!
2013. jan. 16. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Előszöris, nem lenne..., csak pozitívan. Miért ne reménykedhetnél? Gondolom a doki sem mondott semmi olyat, ami arra utalna, hogy nagy baj van. Nem biztos, hogy a középidőben fogant a baba, ezért nem hallott még szívhangot. A petezsák mérete már jó. Bízzál magadban és a babádban. Sok boldogságot!
2013. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már ott van megállapította.

Gratulálok

2013. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Köszönöm utolsó! :)
2013. jan. 16. 20:54
 4/7 SaraZs ***** válasza:
Reménykedhetsz! Pont ennyi idős terhes voltam, amikor szintén csak a petezsákot látták. Egy hét múlva már látták az embriót. Ma pedig itt alszik rajtam a kislányom. :)
2013. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg,nagy valószínűséggelminden rendben lesz! Velem uez volt,kb. 5-6 hetesen (nálam a menstruáció alapján nem lehetett pontosan tudni a baba korát,csak a méretekből) 12 mm-es petezsákot mutattak ki,a doki azzal engedett el,hogy "terhesség bizonyított". 2 hét múlvára hívott vissza,akkor már megmutatta magát a pici és látam a szíve dobogását is,életem eddigi legszebb élménye volt! Egyébként most vagyok 10 hetes és eddig minden a legnagyobb rendben zajlott,amúgy szerintem ez UH függő is.

Szóval azt ajánlom,ne izgulj inkább örülj és én is gratulálok! :)

2013. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem még ennyit sem látott a doki, mikor először mentem, de úgy jöttem ki, hogy de jó, terhes vagyok. 2 hét múlva kellett nekem is mennem, és még akkor sem látszott semmi, a papírra is az került, hogy embrió sejthető, de nem egyértelmű. Meg sem fordult a fejemben, hogy a következő alkalommal nem lesz szívhang.

Lassan 2 éves a kislányom. :)

Nyugi, 13mm-es petezsákban már tuti lakó van. :)

2013. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ép szélű a petezsák akkor lesz benne embrió is hamarosan ne aggódj! Én 7 hetes vagyok nekem tegnap a doki 10mm-es petezsákot látott, volt benne embrió és szívhangja is volt. De mondom, 7 hetes vagyok. 1hét sok idő. Minden jót. (nekünk a harmadik baba lesz, kérdezz nyugodtan ha van még kérdésed)
2013. jan. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!