Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyenge poz teszt utan, petezsa...

Gyenge poz teszt utan, petezsak lathato, ket het utan nem mutat az UH semmit de ujabb teszt es halvany poz. Mi tortenik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Valószínű felszívódott a petezsák, de a szervezetedben még bent van a HCG hormon, ezért pozi a teszt. :(

A doki mit mondott?

2013. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
2 hete megallapitotta h terhesseg,tegnap mar nem latott semmit de a tesztem ugyanugy poz.Mellesleg mar a 3.honapban vagyok.Ilyen egyszeruen h tunhet el ? Egy het mulva kell mennem reggeli vizelettel...nagyon felek sirok egesz nap :-(
2013. máj. 23. 14:11
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet amit az első válaszadó írt.. :(
2013. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:'( Nem tudom .3 honaposan is ennyire konnyen felszivodhat?
2013. máj. 23. 14:14
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha csak petezsák volt látható és halvány a teszt, akkor max 4 hetes terhes lehettél + 2 hét múlva 7 hetes. Az nem egész 2 hónap. Ha 1 hete kezdett felszívódni a petezsák (6 hetes) simán felszívódhatott jelek nélkül. A szervezeted pedig termeli a hcg-t még.


Kívánom, hogy tévedjünk.

De ha mégsem, sajnálom, fel a fejjel, új hónap új esély

2013. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az első mondatban a 4 hetes, az 5 hetes akart lenni, bocsi
2013. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szóval kicsit fáradt vagyok.

A szervezeted már nem termel hcg-t, csak még nem ürült ki.

2013. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
10 hetesen voltam a drnal .visszahivott toltottem a 12. hetet akarmilyen tesztet csinal minden terhessegre utal .mutatta 10 hetesen..aztan hirtelen eltunik? kozben nol a poci? Hihetetlen....Ujabb egy hetet kell varnom mert azt mondta a dr. h terhesseg .Akk hol a babam? :-(
2013. máj. 23. 14:27
 9/21 anonim ***** válasza:
10 hetesen is láttad a babát, lemérték volt szívhang meg minden?? Akkor hogy érted hogy 2 hét után nem mutat az uh semmit??
2013. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ha 10 hetesen csak petezsák látható, akkor nem 10 hetes voltál. 6 hetes 5 naposan nálunk már szívhang volt.

nekem volt egy vetélésem, s még hetekig pozitív volt a teszt, csak halványan.

:(

2013. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!