Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Harom veteles utan normalis...

Harom veteles utan normalis reakcio, hogy nem akarok szexelni?

Figyelt kérdés
Panikszeruen felek, hogy ujra terhes leszek es ujra elvetelek. Ez szerintetek belefer meg a normalis kategoriaba, vagy ez mar sok?
2013. aug. 16. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

nem írtad hogy szerettétek volna a babákat, vagy csak jöttek? mikor vetéltél el? az elején?

szerintem nem normális semmiképpen sem, az lehet hogy időre van szükséged, sőt biztos.. de nekem is volt három vetélésem (ebből az egyik baba a vécében végezte a spontán vetélés miatt... képzelheted mit éltem át- pláne mivel akkor nem tudtam hogy terhes vagyok! - összevissza volt akkoriban a ciklusom, mielőtt fennakadnál hogy hogy nem tudtam), és nem volt semmi ilyen bennem ! - most van két egészséges és szép gyerekem!

2013. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nem normális. Védekezzetek, amíg nem érzed magad késznek az újabb babára.

Nekem csak 1 volt, és nem tudom, hogy merjek-e újra próbálkozni, ha letelik a várakozási idő.


Persze ha 1 hete volt a vetélés, akkor normális dolog. Ha eltelt már pár hét, akkor nem.

2013. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normális!
2013. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!