Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy én nem...

Normális az, hogy én nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és már rég eldöntöttem, hogy nem szeretnék gyereket. Szerintetek ez normális?

Az életcélom az, hogy boldogan éljek a barátnőmmel (akit majd elveszek feleségül), és hogy legyen egy jó munkám, hogy jól tudjunk élni és mindent megadhassak neki.


2013. márc. 14. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még fiatal vagy és nem értél be.. Idővel megváltozik a véleményed.. Én úgy gondolom hogy azóta van értelme igazán az életemnek, mióta született egy kislányom, pedig elötte is boldog voltam..
2013. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, még 40 évesen is simán összejöhetsz egy 35 éves nővel akivel gyereket vállaltok. 40-18=22

Te ilyen biztosan tudod, hogy a következő 22 évben ez a gondolat be lesz betonozva a fejedben?????

Én egy kétgyerekes elvált anyuka vagyok, én sem akarok több gyereket, de nem tudom kijelenteni 100%-ban, hogy holnap nem akadok-e össze a nagy szerelemmel akinek még nincs gyereke és nem beszél rá arra, hogy legyen egy közös babánk.


Amúgy vannak nők akik nem szeretnének gyereket, de mi van, ha a te nagy szerelmed pedig azt mondja, hogy márpedig neki gyerek kell. Nekem az első barátom idősebb volt mint én, a korábbi házasságából volt gyereke, azt mondta, neki nem kell több. Mivel én meg nem vagyok az a titokban felcsináltatom magam fajta, inkább leléptem és kerestem olyat, akivel közösek voltak a céljaink. Az ex utána hónapokig hívogatott, már mondogatta, hogy na jó, akkor legyen gyerek.


18 vagy, ha lány lennél akkor is azt mondanám, hogy bőven ráérsz, de fiúként akár 30 éves korodig ne is foglalkozz ezzel.

2013. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen? normális. mindig az, de nem biztos, h mindig így lesz :)
2013. márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normális, 18 évesen kevesen akarnak még gyereket, mivel még ők is azok szinte.
2013. márc. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Normális,én se akartam 16éves koromig.Utána változtam és rájöttem,jó lenne.Most született meg a lányunk 5hónapja és 22éves vagyok.Párom 32lesz.Ő is mondta,hogy 28évesen érezte azt,hogy szeretne gyereket.Párom a férfi.Viszont egyik exem két évvel idősebb nálam,24éves.Ő szeretett volna,de nem jött össze.Állitolag van már gyereke,7éves,akit eltitkolt egy ex (nem hiszek neki amúgy) de nem akar most gyereket már,mert boldog a sok pénzével amit keres külföldön.Te mint pasi,majd 28-42éves korod körül akarsz kb gyereket.Én,mint nő annyi volt a célom,hogy 24éves koromig az elsőt.Az igazság,hogy nem akarok több gyereket jelenleg.Ha jobb lenne anyagilag,akkor talán.Viszont 28év felett én nem szülnék már,ha másik párom lenne akkor,annak sem.
2013. márc. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Normális. Majd változni fog. Meg még mennyi minden... :)
2013. márc. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szinte biztos, hogy idővel meggondolod. én soha nem akartam férjhez menni... :D
2013. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy ha 18 éves fiú létedre a gyerekvállalás nevelés oldalt olvasgatod szabadidődben mégiscsak érdekel a gyerek téma :D
2013. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, tény, hogy az ember 18 évesen még nem akar gyereket, de azt ne jelentsd ki olyan könnyelműen, hogy nem szeretnél. Nem tudhatod, hogy mire beérik a fejed lágya(bocs a kifejezésért), milyen dolgokon fogsz keresztül menni, amik tudatosítják benned a gyerekvállalást. Majd akkor mond ezt, amikor már az összes haverodnak,barátodnak gyereke van. És mit teszel majd akkor, ha szeretett nőd gyereket akar tőled?? Azt mondanád neki, hogy már pedig én nem akarok. Ez egy nő számára váló ok is lehet. Szóval várj még ezzel a kijelentéssel. De most még normális, hogy nem akarsz, tanulj, dolgozz és utána hajrá! :D
2013. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Exem még 28 éves korában is azt mondta nekem,hogy ő nem akar gyereket,nem szereti a gyerekeket.(barátok maradtunk)

Most 34 éves és már a második babájukat várják a kedvesével:)....és azt mondta,hogy 4-ig lehet meg sem állnak,de a 3 az biztos meg lesz:)

2013. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!