Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab :' ( utáni hónapban...

Emese19 kérdése:

Missed ab :' ( utáni hónapban lehet h nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Június végén volt egy missed abom :' ( Voltam kontrollon, azt mondta a doki, h minden oké, lehet próbálkozni újra! Mi bele is vágtunk és rajta is vagyunk az ügyön h újra sikerüljön összehozni a babát (akivel reméljük minden oké lesz és semmi probléma nem lesz) de most meg úgy veszem észre h ebben a ciklusomban nincsen peteérésem (mensi előtt elkezdtem hőmérőzni, és ovu tesztet is csinálok már minden nap 1,5 hete, de semmi), remélem ez csak ebben a ciklusomban fordul elő! De nagyon aggódok h most ez miért van?! Valakinek esetleg van vmi jó tanácsa vagy ötlete?

2013. aug. 19. 07:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megerősítem, amit a kérdező írt, nekem is azt mondták, hogy nem kell kivárni a 3 hónapot, ha kontrollon minden rendben van. Direkt megkérdeztem, és csak lelki okok miatt javasolja a doki, azt mondta, hogy nem nagyobb a vetélés kockázata, mint 3 hónap múlva lenne.


Kérdező, nekem júl. elején volt a műtét, előtte nekem is 28 napos ciklusaim voltak. (Neked se a tabletta állította be, mert tabi mellett nincs menstruáció, csak mesterséges 28 napos ciklus és megvonásos vérzés, amikor megvonod a tablettát 7 napig. Ha abbahagyod, és van valami probléma, akkor nem marad meg a 28 napos ciklus.)

Először 30 napra jött meg, előtte 2 napig barnáztam. 3 napig tartott (6 napig szokott), az erőssége kb. a megszokott volt, után még van 10 napig barnáztam.

Az első ciklusban volt peteérésem, mert kontrollon látta a doki uh-n. Most a másodikban mérem a hőmet (régen sose mértem, de most a ciklus elején kezdtem), nyoma nincs peteérésnek, pedig már kellett volna lennie. Szerintem nem is fog időben megjönni.


Szerintem aggódnod nem kell, ez egy elég durva beavatkozás, még úgy is, hogy nem önként választottuk. Valószínűleg előfordul, hogy megkavarodik a ciklus. Én bízom benne, hogy pár hónap alatt helyreáll. Mi ebben a hónapban még nem próbálkozunk, még nem hevertem ki az előző kudarcot (8. hét).

2013. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnalom h neked is at kellett elned ezt a szornyuseget!!!

Most h igy mondod h neked latta a dokid a petezsakot kontrollon,most azon gondolkodok h ugy remlik nekem is mondta h ott a petezsak (de sajnos nem emlekszem rendesen) amikor uh-on nezett.

Nagyon nehez nem gondolni arra a pici babara aki bent volt a hasamban,foleg amikor eszembejut h mar mocorogna is bent a pocakomban :'(

De bizom benne h minel elobb sikerul osszehozni ezt a babat,akit mar nagyon varunk, es o egeszseges lesz majd!!!

Kivanom nektek is h minel elobb osszejojjon egy egeszseges pici baba aki majd egy kicsit karpotol az elvesztett angyalkaert.

Es igy ahogy mondod h ezt a szornyu beavatkozast nem mi valasztottuk,van aki meg azt se tudja hany babajat vetessen el m annyira feleltlen h arra nem kepes h ha nem szeretne babat akkor vedekezzen,es nekunk meg akik nagyon szeretnenk babat ezt kell atelni :( Ezt annyira igazsagtalannak tartom!!!! :@

Nekem 31 napra jott meg eloszor, es egy nap tojasfeherjeszeru volt a folyasom elotte meg 2 napig majd szetfeszult a mehem,talan akkor.lehetett az ovum (akkor.meg nem homeroztem sajnos,utan kezdtem el par napra akkor mar fent volt a hom,remelem az ovutol, az ovu teszt amikor csinaltam az negativ lett,de azt meg mar a mehfeszules utan 3 nappal csinaltam meg,ugyh azt is valoszinu keson csinaltam :/ ),tegnap voltam a ciklusom 23.napjan es egesz delutan iszonyatosan feszult a mehem (nem tudom maskepp leirni azt az erzest),tegnapelott volt egy kicsi tojasfeherjeszeru folyasom es tegnap pozitiv lett az ovu tesztem (aminek nagyon orultem),de a hom most reggel nem emelkedett semmit. :( Most akkor az miert nem emelekedett meg???

2013. aug. 21. 06:04
 13/14 A kérdező kommentje:

Megvolt a peteeresem ;)

2 napig pozitiv ovu teszt, 2x fel napig ovu fajdaldalmaim voltak,volt egy keves tojasfeherjes folyas is,es a hom is elkezdett szepen felfele menni,most mar csak abba remenykedem h nem esik vissza a hom, es h most sikerult bebabasodnom :) Nagyon jooo lenne ha most sikerulne!!!

2013. aug. 27. 07:52
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó neked! Nekem még mindig semmi, viszont 2 napja barnázok, lehet, hogy még előbb is megjön, mint 28 nap.
2013. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!