Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után meddig pozitív...

Missed ab után meddig pozitív a terhességi teszt? 5 hetes terhesség volt.

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, kb. egy hét alatt ürül ki a HCG.

(Nekem hála Istennek nem volt)

Részvétem!

2013. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szervezetedtől függ, nekem 8 hetesen állt meg a baba szive és 10 hetesen műtöttek , egy honap mulva is volt még hcg a szervezetemben. A második terhességnél 19 hetesen halt meg a baba és négy honap mulva ürült ki a hcg. De van akinél pár hét alatt kiürül (ez a gyakori).
2013. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajnálom, ami veled történt!


Megkérdezhetem, te nagyon véreztél a műtét után?

2013. aug. 30. 14:36
 4/8 anonim válasza:
Szia. Azt hogy mennyi idő alatt ürül ki a HCG, sajnos nem tudom. De nekem 11 hetes volt a babám amikor megállt a kis szíve és én nagyon meglepődtem hogy milyen nagyon kevés vérzésem volt a műtét után.
2013. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Műtét után 2 héttel kell terhességi tesztet csinálni és ha pozitív, visszamenni a dokihoz. Én csak aznap meg másnap véreztem.
2013. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár 4-hétig is!Nekem is volt két vetélésem az elsőnél 5.héten ürült ki a szervezetem.A mostani meg kicsit morbid,mert bennem felejtettek egy darabot (még jó,hogy volt egy és tudom hogy kell vérezni) és kerestem egy másik dokit,lassan 3-hónapja vérzek folyamatosan!! De a vérzésnek nagyon kevésnek kell leni,mert ha sok ott viszont baj van!!!!
2013. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A műtét után mennyivel derült ki , hogy bennt felejtettek egy darabot?
2013. szept. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-hét,de ha elötte nem lett volna vetélésem,és nem tudom,hogy milyenek kell leni a vérzésemnek és nem keresek egy másik dokit,mert ahol műtöttek nem hülyének néztek,talán sosem derül ki.Hozzá teszem mikor bevéreztem kész hororr volt,mert hétvége volt dilit csináltam ahogy viselkedtek velem és ez lett a vége,majdnem eltettek lábalol! :(
2013. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!