Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van itt olyan, aki missed ab...

Van itt olyan, aki missed ab műtét után hiába próbálkozott újra teherbe eséssel, nem sikerült neki? Vagy csak hosszú idő után?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem áprilisba volt méhen kívűli.akkor 1 hónap alatt összejött amúgy ! június óta próbálkozunk, de sajnos semmi :(
2013. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2. hónapban jött össze, nem próbálkoztunk igazán, csak nem védekeztünk. A műtét óta még nem telt el a 3 hónap, de én is nagyon félek, hogy nem fog összejönni. :(
2013. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Összejön!!!Amint készen áll rá a szervezet

Én is rettegtem,de 3,hónapban babás lettem újra

2013. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy év kellett utána, de orvosi segítséggel.

Az elsőre is több mint egy évig vártunk.

2013. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan jó 5 hónap kellett az újabb sikerhez, plusz előtte a pihenő idő. Szerintem is kell idő a szervezetnek, hogy regenerálódjon testileg-lelkileg.
2013. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én első alkalommal 5 hónap után lettem terhes, az méhen kívüli lett, aztán 7 hónap után, amivel elvetéltem :(
2013. szept. 24. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!