Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem, de meg kell...

Bernyke0620 kérdése:

Elvetéltem, de meg kell műteni, meddig kell kórházba lenni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben meg aznap hazamehetsz.

En masnap mehettem mert az altatotol nagyon sokat aludtam es egyfolytaban almos voltam,igy azt mondtak maradjak bent ejszakara.

Hany hetes terhes voltal?En 7 hetes.

2013. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben megy, akkor a műtét után pár órát megfigyelnek, hogy nem lázasodsz-e be és utána haza engednek.
2013. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...6-7 hetes, igazából nem is mondta az orvos, valószínű nem fejlődött rendesen...
2013. szept. 19. 13:48
 4/6 Posváncz Beáta válasza:
Szia én aznap hazamehettem. Pár órát kellett bent lennem.
2013. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Altatás után 2 óra megfigyelés kell, utána mehetsz.
2013. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...mégsem kellett befeküdni azt mondta a dokim megoldódik..azóta kész rémálom ami van, 2naponta járok HCG kontrollra, szerdán 638 pénteken,932-s Hcg-m volt, ma is elindultunk a kórházba(pont azért mert emelkedett) de a mai eredményem már 902 volt, remélem mostmár tényleg rendben lesz, de holnap ismét vérvétel...
2013. szept. 29. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!