Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tegnap elvetéltem és mozgott...

Tegnap elvetéltem és mozgott a magzat?

Figyelt kérdés

Ez lehetséges vagy a sokktól begolyóztam?? 12 hetes voltam, reggel véreztem dél körül már ömlött belőlem, úgy éreztem kakilnom kell és akkor kijött a magzatom, a kezemben tartottam:( úgy láttam hogy mozog:( ez lehetséges?


Sajnos kórházba nem tudtam bemenni.



2013. szept. 1. 18:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
8%

Azonnal menj be kórházba! Bármi bajod lehet, ez nem játék! Gondolom szeretnél később gyereket, ne kockáztass.


Nem "mozgott", ennyi idősen még nem mozognak.

2013. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Istenem:-( Sajnálom. Szerencsére nem éltem át ilyet, butaságot nem akarok írni, de azt mondják nagyon fájdalmas a vetélés is. Fel a fejjel!
2013. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy nem tudtál kórházba menni. Azonnal induljál befelé. Igen akár mozoghatott is.
2013. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%
kamu
2013. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
olyan nincs hogy kórházba nem tudtál menni ide meg irogatsz. kamu ahogy írta az első is. ha meg nem akkor ... na mindegy nem akarok senkit megbántani...
2013. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
18%

Ez tuti kamu.Ilyen nincs.12 hetesen még nem mozog.Illetve egy vetéléssel,te nem ülnél otthon a gép előtt!

És olyan sincs,hogy nem mész kórházba....hagyjuk már!

2013. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Igenis mozog a 12 hetes magzat!

Ez a kérdés viszont furi nekem. :S

2013. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
17%
Lehet most látta a 22 hét című filmet.
2013. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Mi ez a hülyeség, hogy 12 hetesen nem mozog? Jó nagy adag agyatlanság kell ilyet hinni. Ez az színt, amikor azt hiszik, hogy amikor kikapartatják magukból, az nem gyerek, hanem csak sejtcsomó.

Igen, mozoghatott, hisz lehet, hogy a méhed lökte ki a még élő magzatot, aki nélküled viszont meg is halt. Részvétem.

2013. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 gyilokcica ***** válasza:
92%
Aki szerint egy 12 hetes magzat nem mozog, az biztos, hogy még nem volt terhes, emellett nagyon ostoba is. A 12. heti UH-n lubickol, bukfencezik, kapálózik kezével lábával..
2013. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!