Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Néhány éve már méhen kívüli...

Néhány éve már méhen kívüli miatt kivették az egyik petevezetékem, most majdnem két év próbálkozás után teherbe estem, de elvetéltem. Van még esélyem szerintetek gyerekre? Ha ismét 2-3 évet kell próbálkozni, kifutok az időből.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 11:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 38 éves múltam.
2013. aug. 25. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
van esély, de én a helyedben a korod miatt kérnék segitséget egy meddőségi központban hogy ne kelljen éveket várni.
2013. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jártam meddőségi központba, úgy sikerült két év után a teherbe esés.
2013. aug. 25. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy van. Próbáld ki a 2 hétig cickafark, két hétig palástfű tea fogyasztásának a módszerét.


Legyél optimista. Háborúba sem pesszimistán megyünk.

2013. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van esélyed. Én is 38 évesen szültem, 3 év után estem teherbe. Tervezünk még egy babát, én is reménykedek, hogy hamarabb össze fog jönni, mert most már én is kifutok az időből, de szerintem neked még azért belefér.

Én majd megpróbálok ovulációs tesztet használni, hátha az segít, mert a ciklusaim igen össze visszák sajnos.

De gondolom te már ezen túl vagy, ha orvosi segítség is volt.

Sok sikert kívánok!

2013. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A ciklusom szabályos, minden értékem (3. napi hormon, 21. napi hormon, pajzsmirigy, stb.) tökéletes. Mégsem sikerült.
2013. aug. 25. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 36 múltam, nekem hamar összejött a baba, de én is elvetéltem. Elvileg nincs semmi bajom.

Szerintem ugyanakkora esélyekkel indulunk... :(

2013. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!