Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Előző terhességem vetéléssel...

Előző terhességem vetéléssel végződött. Most ismét terhes vagyok. Mire vigyázzak és mennyiben más ilyenkor a terhesgondozás?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi okozta a vetélést. Ha progihiány, akkor kapsz pótlást, ha IR, akkor diéta ezerrel, ha fejlődési rendellenesség, akkor nem lehet mit tenni, és száz más oka lehetett, nem tudom. A terhesgondozás is ettől függ. Gondolom kivizsgáltattátok, mi történt és úgy estél újra teherbe, tehát tudod, hogy mit kellene másképp tenned. Én legalábbis ezt tettem, mielőtt újra belevágtunk.
2013. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
max kapsz progi pótlást. egyébként minden másdik nőnek van elgealább egy vetélése élete során legalább egyszer, van hogy nem is tud róla hogy igenis elindult egy kis élet csak aztán nem maradt meg. Ettől függetlenül még szülnek több egészséges gyerket.
2013. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is elvetéltem az első babámmal 8 hetesen és semmiben sem másabb a második terhességem. Jobban féltettük a 12 hétig a második babánkat, de szerencsére semmi gond nem volt. Van ilyen, az előző biztosan nem lett volna egészséges. 34 hetes vagyok és csodálatos egészségnek örvendünk baba is én is. Készülünk a szülésre. Még amiben másabb így a terhességem, hogy csak most a 33 hét után kezdtünk el ruhákat, bútorokat stb. venni, korábban nem mertünk neki semmit sem venni. Talán ha az első megmaradt volna akkor már korábban beszereztük volna a baba kellékeit.
2013. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hetesen elvetéltem, következő terhességemnél,nem kaptam semmit, és nem volt semmi probléma
2013. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!