Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen vitamint érdemes...

Milyen vitamint érdemes szedjek missed ab. után? és ahoz, hogy mihamarabb egészséges babám lehessen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdés engem is foglalkoztat, mivel én is hasonló helyzetben vagyok. Elevit, Ovant, Femibion, Gravida - sok a lehetőség. Egyébként én cickafarkfű teát fogyasztok.
2013. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Terhesvitamint szedek én is. Ha más problémád nincs, akkor szerintem mást nem tudsz tenni. Fontos h egészségesen étkezz, ne stresszelj és szedj folsavat!
2013. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is a terhesvitamint szedtem tovább, Gravidát, ami mellé javasoltak 1 szem folsavat. Részvétem a baba miatt, kívánom, hogy minél előbb újra teherbe ess egy egészséges babával!!!
2013. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmilyen vitamint utána. Két hónapra rá ismét terhes lettem. Jelenleg is itt mocorog a pocakomban a baba. :) Persze mióta terhes vagyok én is szedek terhesvitamint, vasat, magnéziumot.
2013. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a vállaszokat. folsavat, igy missed ab. után énis elkezdtem szedni. de mivel külföldön élek nem tudom melyik terhes vitamin lenne a leg megfelelőbb.:( igen sokat halottam a gravida, elevit, hogy jo hatással vannak a szervezetre és ha már babásak vagyunk- azthiszem énis elmegyek a gyogyszertárba és kérek valami jo kis terhes vitamint, mert pont ezekhez nem jutok hozzá. amiről már halottam sokat :(

de köszi a vállaszokat akkor a vitaminnal azzal csak segithetek :) remélem énis mihamarr babás lehetek újra :)

2013. nov. 6. 16:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Majdnem mindegy, hogy melyik vitamint szeded, kicsi különbségek vannak. Nekem a doki mondta a Gravidát, így azt szedtem, akkor nem tudtam, hogy több is van. Később utánanéztem: nyilván arról hallasz többet, amit többet reklámoznak, de az drágább is ezen okból általában és nem biztos, hogy annyival jobb is. :) Az összetevők nagyon hasonlóak, de... Egyrészt mindenkinek más a szervezete, az egyik szorulást okoz, a másik hasmenést, a harmadik éhséget, stb. Lehet, hogy amit a legjobbnak gondolsz, nem jön be. Másrészt a gyártók különbözőek. Én maradtam a Gravidánál, magyar termék, magyar anyáknak gyártva (és itt nem a nemzeti hovatartozásom a lényeg, hanem a földrajzi, hogy milyen körülmények között élünk) és nekem nem volt mellékhatás. Annyi, hogy javasolták mellé az egy szem folsavat. Mivel külföldön élsz, így én azt javaslom, hogy ottani vitamint válassz, vagy amit a doki, patikus ajánl. Amúgy a lényeg, hogy a szervezet fokozottabb igénybevételnek van kitéve terhesség alatt, ezért érdemes multivitamint szedni és ajánlják, hogy már babatervezés előtt kezdd el,
2013. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs, folytatom..

Tehát már a baba előtt érdemes szedni valamit, hogy feltöltődjön a szervezet. De van aki egyáltalán nem szed és nincs gond! :) Én szedtem, hiszen nem a legegészségesebben ettem, így voltam nyugodtabb. Tehát nem kell túlmisztifikálni sem ezt a vitamin dolgot, a egyiket elkezded szedni, ha nem jó, veszel másfajtát! :)

2013. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszi az infokat neked is, utolso. Szerintem enis kiorobalok valami jo kis vitamint aztan a sorsra bizom magam. Mert nem szeretnem ha ez a nagyon rossz dolog megegyszer elofordulna velem:( igazabol is szeretnek szedni vitamint, hogy azert valamit tegyek a babam egeszsegeert, ha mar nem eszem egeszseges eteleket, nem jarok vizsgalotakra, stb. Koszi mindenkinek a segitseget.
2013. nov. 8. 17:59
 9/12 Ludrienn válasza:
Sziasztok ! Nekem az Organic Noni segített a hormonrendszeremet szépen helyreállította. A kislányunk ennek köszönhetően fogant meg 1 év próbálkozás után. A barátnőméknek 6 év után, pár hete szólt, hogy baba lesz.1 üveg Noni és vitaminok, méhpempő. Az ismerősi körömben már a 4.babát köszönhetjük a méhpempőnek. Nézzetek utána. Kismama vitamint a New Life-ot ajánlom. Mert teljesen természetes.
2013. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nem tudják a missed ab okát (nálam se derült ki), önmagában a vitamin nem segít.

Amúgy nekem a Femibiont mondta a doki, mert abban a vas modernebb formában van, mint a Gravidában és az Elevitben. Folsavat se kell szedni hozzá külön. De én akkor már Matruelle-t szedtem, mert a Pharmaton gyártja, és tőlük én már egyetemista koromban szedtem egy másik vitamint, amivel nagyon meg voltam elégedve. A doki azt mondta, hogy ez is jó. Magne B6-ot kellett mellé szedni, 2X1-et. A húgomnak 2x2 kellett, nem tudom, mitől függ.

2013. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!