Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetben? Tudom rengeteg az ilyen és hasonló kérdés. Nem volt pulzálás uh-n de úgy érzem nem halt meg a baba. (nem írtam még ki kérdést mielőtt bárki linkelne ide valamit. )

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mikor volt az utolsó mensid, mikor fogant a baba, mikor voltál dokinál, hány hetes volt a magzat, volt e már műtét és a többi. Az, hogy te mit érzel, az csak egy dolog. Ha vágytál rá, akkor a remény miatt érezheted, hogy nem halt el. Ha tüneteid is vannak, akkor méginkább, mivel a HCG nem egyik napról a másikra ürül ki. Ha 7 hetes kor előtt voltál, akkor nem biztos hogy elhalt, csak korán mentél. Ha viszont utána, akkor elképzelhető. Mindenesetre ha még nem volt meg a műtét 1 hét múlva menj el másik dokihoz is, hogy megbizonyosodj.
2013. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 7. héttől sajnos ritkán téved az uh. De érdemes egy másik dokival is megnézetni magad, csak hogy megnyugodj.
2013. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem az orvos 7. héten hívott vissza vitalitás kontrollra, de barnázás miatt korábban mentem. Akkor már pulzált. Hogy megnyugodj nézesd meg esetleg magad a 7. héten még vhol. Nekem azt mondta, h addigra tutira lesz szívverés.
2013. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hétfőn is nézték akkor sem volt.ma kell befeküdnöm elveszik tőlem.nagyon félek.
2013. nov. 27. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, tudom, min mész keresztül.


Maga a műtét nem fáj, nem kell félni.

Azért kell ma befeküdnöd, mert gondolom még nem szültél, és így tágítani kell. Ez kissé kellemetlen, de nekem nem fájt. A műtét maga kb 10 perc, ha altatnak, akkor ma estétől nem ehetsz és nem ihatsz semmit.

A műtét után, ha minden rendben, néhány óra múlva haza is mehetsz. Nekem mensi-szerű vérzésem volt, mensi-szerű görcsökkel kb 1 hétig. Ezen kívül fizikai fájdalmaim nem voltak.

Engem a lelki fájdalmak jobban megviseltek.


Sok erőt és kitartást kívánok!

2013. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.elkezdtem vérezni sztem elindult.de befejezik.gondoljatok rám!
2013. nov. 27. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolok rád, majd írj, ha hazamentél!


Erőt és kitartást neked!

2013. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
itthon vagyok, jól vagyok:) túl leszek ezen is mint sok minden máson:)
2013. nov. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!