Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem tudják még miért nincs...

Nem tudják még miért nincs pém! Hasonló problémával küzők, nektek hogyan sikerűlt a baba?

Figyelt kérdés

1 év 4 hónapja próbálkozunk!

19 éves korom óta rendszertelen a mensim!van hogy havonta van..de csak pecsét,hébe hóba peteéréssel!

cisztáim vannak,vékony vagyok,nem vagyok szőrős se pattanásos!régen uh alapján pcora gyanakodtak nem mondták biztosra mert a cisztákon és a rendszertelen mensin kívűl nem volt más tünet!

nemrég kaptam meg az endokrinológustól az eredményeim,a hormonok közt csak az lh fsh arány nem jó!terheléses inzulinom pedig jó lett!

peteérésem most volt a barátcserjétől de lemaradtunk róla mert kimaradt egy hónapot!


2013. szept. 5. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

de hát ez is tünet, nem? (nekem még a menstruációm is rendszeres volt, és csak annyi tünetem, hogy 4 évig nem lett babánk)


azért kezelnek, ugye? (diéta, mozgás, esetleg gyógyszer?)

2013. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem kaptam gyógyszert mert nincs IR em

egyre gondolt még az endokrinológusom a tulélő tüsző szindróma...:-S

szerinte nincs nagy baj,tesztoszteronom is jó,t3 t4 is..

csak kissé elvagyok keseredve...mert elég sok orvosnál,endokrinológusnál voltam már..de régebbi eredményeim alapján se mondják hogy pcos lennék

így nemtudom merre...cukrot ,fehérkenyeret nem eszek,annyi sportom van hogy mindig rohanásban vagyok és mindenhova gyalog megyek

2013. szept. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!