Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sajnos hétfőn kórházba kell...

Sajnos hétfőn kórházba kell feküdnőm vetélés miatt. Párom nem tud velem bejönni a kórházba, meg akarja kérni a sógornőmet, hogy kísérjen be. Szerintem felesleges. Bemehetek egyedül is?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy bemehetsz, senkinek nem kell kísérö - ha a párod be tudna menni, az legfeljeb szép gesztus lenne, de szükség nincs rá. Ha nem akarod a sógórnödet, akkor mondd meg neki vagy a párodnak.
2013. dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A papíromra az van írva, hogy ne egyedül menjek. Miért?
2013. dec. 28. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a hazakíséréshez jobb ha nem egyedül mész, ha rosszul leszel utána vagy valami, legyen, aki segít neked, esetleg viszi a cuccod. Szerintem jobban jársz ha visel kísérőt.
2013. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hanesz1 válasza:
Azért kell a kísérő, hogy másnap hazavigyenek a műtét után. Nekem a párom bejött velem és ott volt, amíg lehetett, de én nagyon féltem és csak a lelki támasz miatt volt. Sajnálom :(
2013. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szültél már? Mer ha igen, akkor még aznap hazamehetsz, ha nem akkor másnap. Altatás után nem teljesen jó ha egyedül mászkálsz. Amúgy én is megkértem mindenkit, hogy ne jöjjön be, ennek ellenére bejött a legjobb barátnőm, ott jöttem rá, hogy mennyire toprony vagyok lelkileg és tök jól esett.
2013. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bemehetsz egyedül is, kísérő azért kell, mert nélküle nem engednek haza.
2013. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggel bemehetsz szerintem egyedül is, haza viszont jobb ha kísérővel mész, mert mégis csak műtét után leszel, nehogy rosszul legyél.
2013. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kórterembe férfi nem mehet be, igazából nőnek sem illik, már nem egyedül leszel, és lehet, hogy másoknak kellemetlen, hogy ott vagy és dumáltok. Én is elküldtem a férjemet haza.

Viszont megmondják, kb. mikor mehetsz haza (én nem szültem, mégis aznak hazaengedtek), viszont kizárólag kísérővel engednek el a műtét napján. Gondolom, az altatás miatt.

Bemehetsz egyedül, csak legyen nálad telefon, hogy meg tudd mondani, mikorra menjenek érted.

2014. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy ott vagy és dumáltok = hogy ott van és dumáltok, bocs
2014. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!