Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után mikor lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés

Egy hete műtöttek, méhen kívüli terhességgel. Angliában élünk, kész cirkusz volt egyáltalán elérni azt, hogy komolyan vegyenek. Így aztán nem is igazán volt kedvem kérdezősködni. Majd ha hazamegyek, beszélek a magyar orvosommal. De addig is informálódnék.

És az is érdekelne, hogy mennyi idő után múlik el az a rettegés, hogy esetleg újra megtörténhet?


2013. dec. 31. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Missed ab.-om volt, elhalt a baba 9 hetesen 12 hetes Uh-nál vették észre...megműtöttek.A dokim 3 hónapot mondott,hogy várjunk, utána lehetett próbálkozni.Most 17 hetes kismama vagyok, de a rettegésem,hogy bármi baj történhet nem múlt el, csak időről időre enyhül, főleg,hogy már mocorgunk...De méhen kívülinél nem nagyon tudom, de szerintem olyannál is 3 hónap a minimum idő.
2013. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Először is sajnálom,és jobbulást kívánok! Milyen műtéted volt? Csak laparoszkóp,vagy vágtak is? Legalább 3 hónapot hagyjatok ki,utána lehet próbálkozni. Nekem január első hetében volt a műtétem,júniusban megfogant a kisfiunk. Most vagyok a 32. hétben.

Én a legelső ultrahangig nagyon paráztam,de mikor láttam,hogy jó helyre ágyazódott be,nagy kő esett le a szívemről.

2014. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak laparoszkópos műtét volt, szerencsére. Lehet, hogy tök buta a kérdés, de ilyenkor megmarad a petevezeték? Még ezt sem kérdeztem meg, nagy idegességemben. A jövő héten megyek kontrollra, akkor mindenképpen rákérdezek. Elolvastam a zárójelentésem, de semmi erre utaló nincs benne. :(
2014. jan. 1. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy megmaradt a petevezetéked, az enyémet sajnos ki kellett venni, emiatt fel is vágtak. Még így, egy petevezetékkel is sikerült hála Istennek teherbe esnem.

Ha tudok még segíteni, kérdezz nyugodtan.

2014. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Szóval laparoszkópos műtétnél tuti nem veszik ki a petevezetéket?

És akkor még egy buta kérdés: mennyi idő után lehet, házas életet élni? Na nem mintha nekem most akkora kedvem lenne hozzá, de a férjem érdeklődik.

2014. jan. 1. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem veszik ki a petevezetéket,én úgy tudom.Általában 6 hetet szoktak mondani hogy a házasélet hanyagolva legyen,bár lehet,hogy ez orvosa válogatja....
2014. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!