Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Több sikertelen terhesség,...

Több sikertelen terhesség, vetélés után mernétek még próbálkozni? Majdnem 40 vagyok, nincs még gyerekem, nagyon szeretnék, de rettegek, hogy ismét baj lesz.

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én reménykednék és próbálkoznék ameddig csak lehet.
2013. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Fizikailag és lelkileg is megviseltek a vetélések.
2013. aug. 26. 16:09
 4/17 anonim ***** válasza:

egy darabig még igen. nekem is volt 2 vetélésem és az a legjobb gyógymód, mikor végre sikerül.

ha esetleg nem jön össze, akkor sem fogod feltenni magadnak a kérdést 10 év múlva, hogy mi lett volna, ha..?

2013. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kiderult,hogy mi okozza a veteleseket?

Fonokasszonyomnak 7 vetelese volt,aztan szult egy egeszseges kisfiut.Olyan 40 korul lehetett o is.

2013. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Voltam mindenféle vizsgálaton, 3. és 21. napi hormonok rendben, terheléses cukor is, látszólag az összes értékem normális. Legutóbb egy hematómát láttak az ultrahangon, de utána még két hétig dobogott a pici szíve, feküdtem és használtam Utrogestant. Sajnos nem segített.
2013. aug. 26. 16:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Menj el egy szakképzett talpmasszőrhöz, vagy gyógymasszőrhöz, ők oldják a blokkokat. Lehet, hogy valamilyen blokk az oka a szervezetedben a folyamatos vetéléseknek! Ha nincs szervi okai, leleteid semmi kórosat nem mutatnak ki, akkor meg nagyon nagy valószínűséggel ilyesmi állhat a háttérben!
2013. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hany vetelesed volt eddig?

Az eletkorod nem gond,inkabb az egeszsegtelen eletmod jelenthet gondot.Gondolom te odafigyelsz magadra ilyen teren is.

2013. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2 olyan, amit műtéttel fejeztek be, egy magától elment. Nem dohányzom, nem iszom, a munkám stresszes, de az utolsó terhességet ahogy megtudtam, már nem dolgoztam.
2013. aug. 26. 18:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Trombózis-hajlamot is vizsgáltak?
2013. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!