Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi az a missed ab? Mitol...

Mi az a missed ab? Mitol kovetkezhet be?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Amikor elhalt terhességet vesznek ki a méhből. Valamilyen ok miatt (életképtelen) magától elhal a magzat és a szervezet nem löki ki ezért műtéttel kell eltávolítani.
2014. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen. A missed ab azt jelenti, hogy megkésett vetélés. Azaz elhal a terhesség, de nem indul meg a vetélés, nincs vérzés, görcs. Amit az első ír, az a műtét, amivel eltávolítják a méhedből a "terhességet". Technikailag ugyanaz, mint az abortusz, csak nem élő babát vesznek el, és "méhtisztításnak" becézik.

Senki sem tudja, mitől következik be, legalábbis sok esetben nem lehet megállapítani, általában azt mondják, hogy beteg volt a baba, a természet "okos" és "szelektál".

2014. jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gráner andrás ***** válasza:
0%
A beágyazódás alapvető problémája, vitaminokkal, általában a beágyazódáshoz elengedhetetlen az E vitamin, a természet nem szelettál,a körülmények nem adottak a beágyazódásra és a kifejlődésre. TENGERPICI
2014. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég volt missed ab-em, sajnos.

Beágyazódott, volt szívműködés 7 hetes uh-on. Aztán 11 hetesen elmentem uh-ra magándokihoz, ott kiderült, hogy kb. 7 hetes nagyságú az elhalt magzat... már nem volt szívműködés. Másnap indult be a vetélés, és akkor csinálták meg azt a bizonyos műtétet, amit nagyon "humánusan" kaparásnak hívtak a papírjaimon is...

Nem derült ki utána a szövettanból sem, hogy miért történt, ami történt. (általában nem tudnak rá magyarázatot adni). Pedig első pillanattól szedtem a magzatvédő vitaminokat, és nagyon vigyáztam rá.

2014. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 renáta3 válasza:
Nekem is volt 10hetesen es sajna annyi derült ki hogy 7 hetesen valamikor halt el. Lila foltok jöttek ki a labomon viszketett elvegeztek a műtétet es 5napig heppy volt ugy mond hogy nem viszket. 2 napja újra es lehet szovodmeny maradt. Valaki jart igy vagy mi a velemeny erről?.
2020. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!