Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 3 hónap telt...

Missed ab után 3 hónap telt el most kezdtük el a próbálkozást újra! Bízunk benne hogy most minden rendben lesz. Van aki ugyan igy járt és hogy alakultak utána a dolgok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem màjusban volt missed ab. 8hetesen. Szeptember óta próbàlkozunk. Jàrok peteérést nézni. Voltunk spermavizsgâlaton. Illetve hormont is néztek. Rendben talàltak mindent. Most kezdjük az 5. Próbàlkozós hónapot. Remélem végre sikerűl!
2014. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én két missed ab után az ötödik hónapban teherbe estem 13. hétig utrogestan-t használtam. Nem volt utána semmi gond ő jövőhéten az 5. születésnapját ünnepli és van egy kistesója is aki első próbálkozásra sikerült ő 3 éves vele is használtuk az utro-t.

Ne add fel, én sem tettem, pedig közel voltam ahhoz, hogy végleg feladjam, sikerült és most boldog anyuka vagyok!

Sok sikert és boldog új évet!

2014. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kétszer jártam hasonlóan. Leírom dátumilag, mert szerintem olyan érdekes.

2007. július 19. spontán vetélés

2008. július 21. megszületett a lányom

2010. augusztus 17. missed ab

2011. augusztus 16. megszületett a fiam

Szóval mindkétszer 3 mensit kihagytunk és elsőre sikerült.

A sikeres terhességek alatt nem volt gond, szedtem a duphastont.

Nektek is hasonló jókat!

2014. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavaky nálunk is missed ab. lett az első várandósság vége sajnos. A műtétet követő 6. hónapban újra teherbe estem, nekem us utrogestant kellett használnom a 13. hétig. Most 7,5 hónapos a kisfiam.
2014. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is ketszer veteltem, de a masodiknal kaptam progeszteronpotlast, megis igy alakult. Nalunk mas lehet a gond, de nem adom fel. Soha!
2014. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én sem adom fel!
2014. jan. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!