Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sajnos nem teszteltem, így...

Sajnos nem teszteltem, így nem vagyok biztos benne, hogy tegnap vetéltem-e. Laikus eszemmel azt mondom, hogy igen, de mivel nem vagyok biztos benne, leírnátok, hogy mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés
Összevissza menstruálok, így nem tudom, hogy mekkora terhesség lehetett. Amiért azt gondolom, hogy vetélés volt: már volt egy sajnos tavaly februárban és az iszonyatos derékfájdalom és hasgörcsök ugyanazok. Ezenkívül kijött belőlem valami nagydarab szövet, ami egyébként normális menstruáció alkalmával soha nem történik velem... Valakinek volt hasonló tapasztalata? Olvasgattam itt a kérdéseket, de csak nagy darabos alvadt vért írtak, nekem meg ez nem vér volt, hanem valami más. Persze rengeteg vérrel együtt távozott, ezt a valamit megmostam és úgy nézegettem, nem alvadt vér volt biztosan. Tehát a kérdésem az lenne, hogy ha valaki biztosan csak menstruált, volt-e benne "valami", ami nem vér, vagy ha valaki biztosan tudja, hogy spontán vetélés volt, abban volt-e más alvadt véren kívül?
2014. jan. 9. 10:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy van már két gyerekem, szeretnénk harmadikat, több mint egy éve próbálkozunk, és most már másodszor vannak ilyen tapasztalataim... :( :( :(
2014. jan. 9. 10:21
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj ma, vagy holnap reggel egy tesztem, ha kíváncsi vagy.

A terhességi hormonok még benned vannak, ha valóban elvetéltél.

2014. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

szia! sajnálom hogy így jártál!

nekem 7 spont. vetélésem volt és az egyiknél ki jött valami véres volt és mintha egy embrió szerű lett volna pici volt mondtam a dokinak meg vizsgált és azt mondta hogy teljesen kiürűltem valószínű az a baba volt (8 hetes)

2014. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Most is csinálhasz tesztet,ha terhes voltál még pozitívat fog mutatni,nem ürül ki gyorsan a hcg
2014. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom a tesztet. Olvastam itt a kérdések között olyant is, hogy valakinek a vetélés kezdetekor már negatívat mutatott, de hátha nekem mutat majd valamit, és a doki végre komolyan veszi a problémámat... Az első vetélés után csak legyintett és azt mondta, hogy ez megesik...
2014. jan. 9. 10:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Milyen formája volt a szövetnek? Nem volt "bordázott"?
2014. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem dokihoz kellene menned, mert ha tényleg vetélés volt, és nem ürült ki a méhed, az nagyon csúnya dolgokat okozhat, gyulladást, mérgezést, meddőséget.

Ha szerencséd van és üres méhet talál (uh), akkor valószínűleg nem derül ki, hogy terhes voltál vagy sem.

A terhességi teszt sem jelent semmit, mert ha csak kb. 4-5 hetes terhesség volt, akkor még nem olyan magas a hcg szintje, és ha még az lassan csökken is, más lehet, hogy teszttel nem mérhető, esetleg vérvétellel.

Sok olyan kérdést olvastam itt, hogy reggel még pozi volt a teszt, délután vérzés, görcs, este negatív teszt.

A 7-8-9 stb. hetes terhességnél valóban kell 2 hét, mire kiürül a hcg.

2014. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy csak most válaszolok, nem voltam internet-közelben. Nem tudom, mit értesz "bordázott" alatt... Könnyeimmel küszködve nézegettem, szerintem bordázott volt, tehát vérerekkel telinek nézett ki.
2014. jan. 9. 14:45
 9/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, most olvasom az utolsó választ...

Menni fogok természetesen dokihoz, meglátjuk, hogy mit lát...

2014. jan. 9. 14:49
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
ő hát én már szültem, de szülés előtt és azóta is nállam rendszeresen előfordul ez! nem akarok hülyeséget irni véletlen sem de nállam rendszeresen vannak nagy alavadt vér darabok, minden ciklusomban, és csak nem voltam/ vagyok mindig terhes :) persze nem néztem h bordázott e, de nem volt az ugy gondolom . fel a fejjel majd a doki meg mondja :( remélem a legjobbakat, ird meg légyszives mi volt :(
2014. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!