Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja késik, tegnapelőtt...

Csillagvirág26 kérdése:

5 napja késik, tegnapelőtt délelőtti pisiből 25 -ös teszttel elég erős pozit, majd tegnap reggeli első pisiből 10-es tesztel is elég erős, de picit halványabb pozit teszteltem. Tünet: a hasamalja ha sokat állok tompán fájdogál. Normális ez?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 16:16
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Illetve cicim olyan mintha le akarna szakadni, de szó szerint.
2013. dec. 29. 16:19
 2/25 anonim ***** válasza:
Persze normális.1 hét múlva menj el a dokihoz,már akkor biztos fogja látni.
2013. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Normális :)
2013. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

az a konkrét kérdésed hogy jó e hogy így lettek csíkosak a tesztek? szerintem igen. nekem két nap késésnél délután elég szép de halvány pozitív, másnap reggeliből pedig nagyon minimálisan volt erősebb ugyan az a teszt. ahoz képest hogy sokkal koncentráltabb volt a reggeli. a lényeg hogy késik és pozik a tesztek :)


az hogy a hasad alja fáj...az normális. most még meg akar jönni, később is fog fájni egy picit de akkor már azért mert tágul a méhed. én 7 hetes vagyok és a mai napig fájdogál, szurkál, feszül. :) tehát nyugi, amíg nem lesz nagyobb, összegörnyedős görcseid, illetve vérzés, addig csak nyugi :)

2013. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :-) Csak parázok egy kicsit. Ez az első babó és hát annyira várom, várjuk hogy ott motoszkál bennem a mivan ha... :-) Tudom fölösleges... De kicsit aggódom. :-)
2013. dec. 29. 16:58
 6/25 A kérdező kommentje:
Hányinger, hányás nincs. Meg igazából nem érzek semmit, csak a fájdogálást,ill. gyakori pisilés és ennyi. Remélem ez sem baj. Nektek is volt ilyen?
2013. dec. 29. 17:11
 7/25 anonim ***** válasza:
Szia, én is így vagyok. 7 hetesen, és hányinger, hányás, szédülés...semmi extra nincs. kicsit fáradtabb vagyok, egy két dolgot nem bírok, pl. a kávé, és az extra fűszeres kajákat, pl rozmaringos kaja. meg a fájások. nyugi, ha így marad szerencsések vagyunk :) szegény nővérem 1.5 héttel idősebb nálam és ő kb 6 héttől szőrnyen érzi magát :)
2013. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picikhez. :-) Igen szerencsések vagyunk akkor, eddig. Nem bánnám ha így maradna, sok olyat hallok hogy milyen rosszul vannak..... Csak azért rossz, mert még nem voltam orvosnál és addig a félsz bennem van. :-) Amúgy számításom szerint 5 hetes lehetek. :-)
2013. dec. 29. 20:46
 9/25 anonim ***** válasza:

szia, pont most beszélgetek a nővremmel, és mondja hogy a hét minden napján rosszul van abból 2-3 napot hány, napi 6-8-10x :( szegény :)

én is így vagyok. voltunk családnál és gratuláltak, én meg csak azt mondtam hogy majd ha a doki igazolja :) nem igazán érzem magam terhesnek :)

2013. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
meg ha 5 hetes vagy, akkor még ráérsz menni. van akinek van 6. héten szívhangja, de nem mindenkinek, én is több mint 8 hetesen megyek. de 7 hetesen már szerintem tuti lát valamit addig csak nyugi és sok sok finomságot enni :)
2013. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!