Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 7 héttel pozit...

Missed ab után 7 héttel pozit teszteltem? Milyenek a kilátások?

Figyelt kérdés
5 hetes volt, egy ciklusom volt azóta.
2013. szept. 11. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azonnal orvos és majd ő eldönti, hogy kell-e hormonos támogatás, hogy rendben megmaradjon a baba. Nekem a vetélés utáni (nem volt művi befejezés,mert szépen kitisztultam) 8 héttel fogant meg a kisfiam, ma már 3 éves. Én kaptam ultrogestan bogyókat, 12 hétig kellett szednem. Panaszmentes, sima terhességem volt, pedig 39 éves voltam.


Szerintem nem lesz semmi gond és gratulálok! :) De inkább orvossal beszélj, mi csak a saját tapasztalatunkat tudjuk elmondani.

2013. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos , hogy terhes vagy? Nekem is volt missed ab-om és utána sokáig volt még hcg a szervezetemben , mert nagyon lassan ürült ki.
2013. szept. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, igaza van az utolsónak, ha "még" van a szervezetedben hormon, az sajnos nagyon nagy baj.


Ha ismét terhes vagy, akkor nem kell aggódnod, semmivel nem nagyobb a kockázat, mint egyébként. Én megkérdeztem a dokimat, ő mondta.

2013. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Kiderült közben, hogy még az előző terhesség miatt volt pozitív a teszt, vagy ez egy új terhesség? Hogy vagy? Mit mondott az orvos?
2013. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!