Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van rá esély, hogy most nem...

Van rá esély, hogy most nem vetélek el?

Figyelt kérdés

Májusban vetéltem el. 11+6 hetesen, de a baba 5 hetes lehetett.

Angliában élek. Itt nem adnak gyoszit, és nem néznek meg, csak ha vérzek, de még akkor sem biztos, ha már ömlik, akkor megnéznek.

7+2 hetes voltam, mikor elkezdtem nagyon nagyon picikét barnázni, vagyis inkább piros volt, néha barna. De tényleg nagyon kevés volt mindig. Persze nem csináltak semmit. 11+3 hetesen vérzéssel bementünk a korházba, de csak a méhszájam nézték, az zárva volt és állításuk szerint nem a méhemből jött a vérzés. A vérzés napról napra erősebb lett és 11+6 hetesen elkezdtem durvábban vérezni. Bementünk korházba, ahol nagykegyesen a 3. nővérnek könyörögve mondták, hogy megvizsgálnak. Akkor már úgy ömlött belőlem a vér, hogy nem sok kellett volna, hogy feltöröljenek utánam. Elvetéltem.

Most megint terhes vagyok. 7+4 hetesen kezdődött. Megint az a pirosas picike valami. Tegnap is és már ma is volt.

A két terhesség annyiban különböző, hogy előző terhességnél nem volt nagyon terhességi tünet, most van puffadás, elég erős hányingerek kínoztak hetekig, meg szédülés, álmosság és mellérzékenység, plusz szagoktól is rosszul voltam. De most pár napja ezek elmaradtak. Még puffadok, meg még kicsit érzékeny a mellem.

Mindenki azt mondja, hogy valószínű sárgatest hormon elégtelenségem van. Ezt a két terhesség közötti ciklusokban fellépő barnázások is alátámasztják. Novemberben elkezdtem kenni a progeszteronkrémet, azóta is kenem. Novemberbe teherbe is estem. Előző terhességemnél még nem ismertem ezt a krémet.

Volt már valaki úgy, hogy ugyanazok a tünetei voltak, mégse vetélt el a következő terhességgel?

Jövő hét péntekre foglaltam le már hetekkel ez előtt magán uh-os időpontot. Legkésőbb akkor megtudom.


2014. jan. 12. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
En is ott èltem a 2 terhessègemalatt, sajnos szinte ugyan így jàrtam,csak nekem nem voltk kisebbek az elsõvel 8 hetesen kezdtem barnàzni, 10 hetesen elment persze ràm sem nèztek,pedig korhàzi dolgozó ès kettõs àllampolgar voltam/vagyok, a màsodikkal a 6hèten kezdtem barnàzni 10re õis elment szintèn semmi.... majd egy èvre rà mikor pozitívat teazteltem vettem i meg a jeget haza..meg szerencse 6 hèten most is elkezdtem barnazni nagyon picit lenyegèbne csak 2 tejeskàvè színű pöttyöm volt, az ügyeleten az elõzõ vetèlèsek tudra nèlkül helybõl adtak ultrogestan hüvelykupot, ès instrukciókat, egy hèttel kesõbbre volt idõpontom a magànorvoshoz ott kiderült a bal petefèszkem pcos tehà nem termel sàrgatestet, ultrogestànt megemelte 2x3ra ès volt hemtomàm is rutascorbint kaptam rà...màr 19 heesek vagyunk uhk szerint minden rendben a pici fiúval. Szedintem ha megteheted gyere haza, az a biztos!
2014. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudok hazamenni, pénzem sincs rá. Ha tehetném, mennék.

Egyedül a progeszteron krém tartja bennem a lelket.

Gratulálok a terhességhez, már biztos nem lesz semmi baj!

Az első terhességem gond nélküli volt 4 éve.

2014. jan. 12. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz valakivel kuldenti otthonrol Utrogestant????

Valaki aki feliratná,és elkuldené neked???

2014. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azt hallottam, azt csak alapos kivizsgálás után írják fel. Hol szerezzek most valakit, aki épp terhes és írtak fel neki gyoszit?
2014. jan. 12. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmi kivizsgálás nem volt.....de fogalmam sincs hogy szerezhetnél :(

Igazából sajnos nem sokat tudsz tenni , pihenj amennyit csak tudsz, nincs házasélet, ne emelj....

Még mindig lehet hematóma is, vagy méhszájseb....

2014. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
aspirina 100,es a kup en azt szedtem 2 vetelesem volt a 3. igy maradt meg
2014. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Írnál léci bővebb információt erről a gyosziról és kúpról? Itt élsz, itt szedted, hol lehet beszerezni? Mire szedted? Köszi.
2014. jan. 12. 20:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Olvastam egy progeszteron krémes oldalon egy csajtól, aki terjeszti a krémet, hogy lehet neki írni, tanácsot kérni, most írtam neki is, hátha tud rá valamit mondani. Csak a jövő hét pénteket várom már. Ha mégis ugyanaz van, mint előzőleg, legalább nem kell még hetekig görcsben élnem, mert ha az eredmény nem jó lesz, felhívom a korházat, elmondom nekik, és akkor legalább tudnak lépni.
2014. jan. 12. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
en spanyol orszagban elek,nekem is privat dokihoz kelett menenk hogy kivizsgaljanak,o irta fek az aspirina 100 at es egy kupot ami ugy hivnak itt hogy progesterona.igy maradt meg a 3. baba .most 4 hos.sok sikert!
2014. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia.az utro kapszulát nem kivizsgálás után írják fel. normális orvosok rögtö9n adják ezt ha barnázol sőt ha már volt egy vetélésed akkor pedig biztos h kapsz..de Sajna nem itthon vagy..reméljük minden rendben lesz:)
2014. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!