Akivel mar megtortent?

Figyelt kérdés
Akivel mar elofordult kozuletek, hogy a magzata elhalt csak ugy, nem tudjak mitol.A kovatkezo terhessegnel aggodtatok, vagy fordult meg elo?
2014. jan. 12. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

persze hogy aggódtam..:(


Hétszer voltam áldott állapotban, és egy szem egészséges kisfiam van.

21-ik héten fejlődési rendellenesség miatt meg kellett szülnöm a kisfiam, 6-6-7 hetesen spontán, 9-11 hetesen missed ab. :(

Szerintem mindenki aggódik. MÉg az is szétparázza magát aki csak kismama, akivel meg ilyen baj történt még jobban.


Miért kérdezed? Veled is megtörtént?

2014. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Igen va ilyen, valamilyen hibàból adódóan a magzat/embrió nem volt èletkèpes. Borzalmas tudom de talàn mindekinek így a legjobb, ha nem egèszsèges mèg az elejèn menjen....

Nincs èrtelme a következőnèl aggódni....ha mégis bekövetkezne 3x is akkor èrdemes kivizsgàltatni ert az màr nem vèletlen...

2014. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom második válaszoló veled még soha nem történt meg, mert azt írtad "nincs értelme aggódni". Aki egyszer átéli teljesen maga alá tud kerülni, és a következő terhességet is végigizgulja, vagy inkább rettegi.
2014. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1gyerekem van+ 28hetes vagyok 3x vetéltem el, ebből 2 missed ab volt... (második válaszoló vagyok)
2014. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
13 hetesen haltak el tavaly ilyenkor( egypeteju ikrek). 2 hettel kesobb vette eszre az orvosom uh.on. Most ujra 14.hetes vagyok, eddig minden rendben hetfon voltam.
2014. jan. 12. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, ne aggódj...esetleg menj el többször uh-ra ne csak a "kötelezőekre"..én is 2-3 hetente járok.
2014. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nem aggodalomnak nevezném, amit éreztem, hanem pániknak. Mindig néztem fájnak-e még a melleim, émelygek-e a szokott mértékben, elég magas-e a hőm stb. Kéthetente mentem ultrahangra, míg a baba nem kezdett ficeregni. Miután már volt visszacsatolás megszűnt a téboly. Előzmény: 5 missed ab., okok tisztázatlanok.
2014. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aggódtam,de szerencsére minden rendben volt!
2014. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem sokkolt az ultrahangvizsgálat, amikor kiderült, hogy 12 hetesen nincs szívhang. Az orvos is otromba volt, tojt az egészre, nem írta rá a leletre, hogy nincs szívhang, így aztán még kétszer végig kellett néznem később a monitoron, ahogy két független orvos (ez az előírás) keresi a szívét, elmondja, hogy ott az arca, a keze, már ivott és pisilt, de sajnos nem él. Nem annyira aggódom, mint inkább rettegek az UH-któl - már ha eljutok addig még egyszer.
2014. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom, a tortenteket remelem a jovoben minden rendben lesz, mindenikunkel! Koszonom szepen a valaszaitokat
2014. jan. 13. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!