Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más anyuka is aki magányos...

Xtina22 kérdése:

Van más anyuka is aki magányos egyedül érzi magát nincs senki akivel megoszthatná a problémáit? És szívesen ismerkedne beszélgetne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szia,en sokat vagyok itthon egyedul,4 honapos kisfiam van.maganyosnak nem erzem magam ,de jo lenne neha mas anyukakkal is beszelgetni.neked mennyi idos a babad?egyedul neveled vagy miert erzed magad maganyosnak?
2014. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a párom igazi bufurc pasi, vele nem nagyon tudok jókat dumálni, a bárátnőimmel se tudok sokat dumálni, mert amikor ők ráérnek, én már nem, amikor én igen, akkor ők nem (stb.stb)

szóval összességében én egyedül érzem magam, de nem olyan értelemben, hogy magányos lennék, hanem hogy nincs társaságom többnyire.

de majd el fogok azt hiszem már menni babás klubba, 7 hónapos a kisfiam, pont ideális.

de emellett még én is szívesen beszélgetnék! :)

2014. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

8 hónapos a kisfiam majdnem egész nap egyedül vagyok vele este fele jönnek át a nagyszülők babázni. Párom több mint 300kmre van tőlünk és van h 1 hónapban 1x jár haza :(

Babucim nem jó alvó kicsit hisztis is és néha már az idegeim nem bírják. Sajnos nem igazán vannak barátnőim el távolodtak tőlem ezért is gondoltam hátha itt találok olyan anyukákat akik át tudják érezni amin én is keresztül megyek.

2014. jan. 7. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hat sajnos en is maganyos vagyok egyedül erzem magam! 28eves vagyok 2kislanyom van 4eves es 15honapos! Parom hajnali 5kor megy este 7kor jon, nem fordit kulonosebb figyelmet es idot ram! Szuleim 1000kmre, az ő anyja2utcanyira de soha nem segitett és ez sztem igy is marad! Bnoim nincsenek mind magyarorszagon! Picim most kezdett bolcsiben en vissza dolgozni mielott a depresszio teljesen hatalmaba keritene! Felszolgalo es uzletvezeto kennt dolgozom! Szivesen bestelgetnek en is!
2014. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!