Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy spontán vetélés, hogy néz...

Egy spontán vetélés, hogy néz ki? Mit lehet olyankor tapasztalni?

Figyelt kérdés
Kérlek normálisan válaszoljatok.
2014. jan. 17. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Erős vérzés, sok alvadt darabkával, jóval tovább is tart, mint egy rendes havi, és úgy fáj, hogy méééééég. Persze attól függ hányadik hétben történik, nekem 10. körül lehetett és 4,5 hétig véreztem.
2014. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis vérzés, semmi fájdalom. Nàlam így volt, kétszer is, 8. héten.
2014. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barnázással kezdödött amit aztán görcsök,derékfájdalom kezdett el kisésni. majd jött a vér. Menstruáció erösségü,görcsökkel. Aztán egy nagy darab rög jött ki belölem.

Nekem két vetélésem volt.az elsö nem volt olyan fájdalmas,iszonyatosan görcsöltem akkor is és véreztem.

A második az idösebb terhesség volt( 9hetes),szabályos méhösszehúzódásokkal annyira de annyira fájt h alig tudtam bemenni a kórházba.

Mindkettöt még 1 hetes vérzés kísérte.

2014. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem elmúltak a terhességi tüneteim. Se görcs, se vérzés.
2014. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hetesen vetéltem nagyon nagyon erős darabos 7 napig tartó vérzés iszonyatos görcsökkel :(
2014. febr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!