Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetséges, hogy ez vetélés?...

Lehetséges, hogy ez vetélés? Vagy valami más a baj?

Figyelt kérdés

Nuvaring hüvelygyűrűt használok évek óta. Mindig rendesen menstruáltam mellette.

Ma kell levennem a gyűrűt, ami azt jelenti, hogy hétvége körül esedékes a menstruációm. De ma elkezdtem vérezni. De olyan furcsa vérzés, eleinte inkább narancssárga volt, most kezdett el élénkebb pirosas lenni. Lehetséges lenne, hogy teherbe estem, és most valami baj van? Vagy mi lehet még?

Ami még fontos lehet, antibiotikumot szedek 3 napja, amitől kijött a hüvelygombám. Az okozhat vérzést? Nem gondolom, hogy igen, de sosem lehet tudni.

A dokimat hívtam, nem vette fel, majd próbálgatom, de jó lenne valami tanács.


2014. jan. 22. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem terhesség, de komoly gondok lehetnek, minnél előbb lásson orvos! Ha bizonytalan vagy,csinálj egy tesztet azzal semmit nem vesztesz. Jobbulást!!
2014. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!