Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kiírtak Missed ab. -ra....

Kiírtak Missed ab. -ra. Várjak még vagy essek túl rajta?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm novemberben volt (pontos dátumot nem tudok), január elején csináltam egy házi terhességi tesztet, ami negatívot mutatott. Január végén csináltam 2 házi tesztet, ahol halványan de 2 csík volt. Február elején elmentem nőgyógyászhoz, ahol nem láttak terhességre utaló jelet, azonban a labor kiadott egy pozitív tesztet. 1 hét múlva vissza mentem (sztk) dokihoz ekkor azt mondta, hogy 12mm nagyságú a burok, de nem lát benne életjelet. 1 héttel késöbb 17mm nagyságú és 5 hetesnek feltételezte, életjelet még mindig nem lát, feltételezi, hogy elhalt terhesség. Egy másik (sztk) orvosnál is voltam, aki ugyan ezt mondta, és kaptam egy beutalót missed ab.-ra. Nem korai még? Biztos elhalt terhesség?

2014. febr. 18. 21:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
5hetesen semmi nem látszódik szinte. Szerintem várj és mindenképp menj magánhoz 6hetes kor körül.
2014. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekemmel 8 hetesen volt csak szívhang. 5 hetesen nem gond, ha még nincs. Semmiképp ne menj még műtétre.
2014. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Varj meg de ne eld bele magad.
2014. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még! Készülj fel lélekben mindenre.
2014. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Viszont elvileg az utolsó menstruáció alapján 12 hetesnek kéne lennem. De mi van ha a következő mensi késett és januárban estem teherbe mielőtt megjött volna?
2014. febr. 19. 08:44
 6/36 anonim ***** válasza:

Szia,

nagyon sajnálom, amin átmész, én is így jártam, pénteken megyek műtétre. Sajnos nálad is gáz van szerintem, nekem dec 15. volt az utolsó mensim, de hosszúak a ciklusaim, így 8-9 hetes lehetek, de sajnos üres petezsák, ráadásul kettő is, kétpetéjű ikreknek indultak :( Megnézett a dokim magánban is, behívott a kórházba is, mert ott jobb a gép, nem látott semmit, és a petezsákok is kicsik, 16x8 és 8x8 milliméteresek. Mutatta, én is láttam, hogy üresek, mindkettő :(

Neked még régebben volt az utolsó mensid, még ha a decemberi mensid húzódott is volna addig, hogy január elején jött volna meg, akkor is lennél már 8 hetes, már szívhangnak is kéne lennie :( Nagyon sajnálom, nem elkeseríteni akarlak, pláne, mert tudom sajnos, hogy min mész át, de ez valószínűleg tényleg elhalt :( Kitartást neked!

2014. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
En is menszesz elott lettem terhes. Nekem is azt hittek elhalt terhesseg. Most 3 honapos nagy fiu.
2014. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Amikor a teszt halvány pozitív volt, azt esetleg lehet a terhesség 4. hetének venni.(2 héttel a megtermékenyítés után)Ehhez képest stimmelnek a méretek? Azóta nem csináltál tesztet? Ha bikaerős pozitív, az is támpont lehet.
2014. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Molnárka Katalin, a bikaerős teszt se garancia semmire, ez sajnos tapasztalat. Nálam is bikaerős volt, mégis missed ab :(


Ha a pozi tesztet vesszük 4 hetesnek, akkor január közepén kellett fogannia, hová lett időközben egy mensi? Meg akkor is 7 hetes már, lennie kéne embriónak legalább, de ilyenkor szívhang is szokott lenni :( Én tényleg nem szemétségből írom ezeket, de szerintem nagyon rossz, ha fölöslegesen áltatja magát az ember, jobb inkább túl lenni azon, amin muszáj, hogy tovább lehessen lépni. Rengeteg kitartást kívánok neked, kérdező!

6-os voltam

2014. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Mert a remény hal meg utoljára. Tudom, 5 missed abortusom volt, mindegyik műtéttel befejezve, az utolsó ugyanaz az eset, mint a tied 2 petezsákocskával.

Mivel a kérdező novemberben menstruált utoljára, és január elején még negatív volt a teszt, egy ciklusnyi idő bőven eltelt vérzés nélkül, tehát normális ciklussal nem érdemes számolnunk az esetében. Ez a terhesség bármikor megfoganhatott. Abban igazad van, hogy erős teszttel is lehet elhalt a terhesség, de ha már negatív a teszt, vagy még mindig halovány, akkor biztos, hogy nincs rendben, de ha nagyon erős, akkor még van némi esély. Itt is olvasni néha megmagyarázhatatlan dolgokat. Én kérnék még egy vizsgálatot.

2014. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!