Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok, CRL...

6 hetes terhes vagyok, CRL 8mm, még nincs szívhang. Hétfőn kell visszamenni UH-ra, ha nincs, akkor megszakítják a terhességet. Van esély rá, hogy hétfőig még legyen? Járt már vki így? Hogy csinálják a műtétet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Van bizony....van esélyed!! 8hetes a tuti akkor biztosan látható ''minden''nyugi! 5 gyermekes
2014. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6+5 hetesen nekem sem volt szívhang, sőt crl se, csak peteszák, 20 mmes. a 8. hétre hívtak vissza, addigra már 34 mm-es volt a CRL és megjött a szívhang is :)

nem lesz semmi gond, ne is gondolj műtétre :)

2014. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, és ha esetleg hétfőn sincs, ne menj bele a műtétbe 8 hetes korig!!! ha kell, menj el egy magánorvoshoz is, nekik jobb a készülékük, pontosabb amit látnak és amit hallanak!
2014. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd ha a 7. héten sincs szívhang, akkor érdemes pánikolni. A 6. héten semmit nem jelent. A petezsák szabályos?

Ha deformált, az sajnos rossz jel, de ha szabályos, akkor semmi nincs veszve.

A műtétet altatásban csinálják, sem előtt, sem utána nem fáj, de lelkileg nagyon rossz, én nyugtatót is kaptam, annyira bőgtem.

2014. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van még esély. Nekem 6 hetesen szabálytalan, lapos petezsákom volt csak. Felkészítettek a legrosszabbra. Azóta itt rugdos a hasamban a petezsák lakója. Ne add fel!
2014. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!