Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 7hetes terhes,...

Holnap leszek 7hetes terhes, ma voltam először dokinál és még nem volt szívhang, normális?

Figyelt kérdés

Vmint ezek mit jelentenek: Bv: ludtojásnyi grav.ut.szabad körny

UH,HUH:GS 17mm, 4mm-es CRL

Grav.s.6.

Normális méretek? Köszönöm a válaszokat, kicsit aggódok, még első baby lesz.


2014. jan. 20. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy 17mm-es a méhnyálkahártyád és a baba ülőmagassága 4mm, mely 6 hetes terhességnek felel meg.

Jövőhéten már kell lennie szívhangnak is, lehet csak később fogant...Mikorra hívott vissza?

2014. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2hét múlva hétfőre.
2014. jan. 20. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:
necces. egy a remény, ami az, hogy késői peteérésed volt, és nem is 7 hetes vagy. vagy megállt a babád fejlődése, és nem is lesz szívhang.
2014. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ezeket a méréseket nem nagyon értem, nálunk másképp jelzik, külföldön élek.. de 6+4 hetesen volt először ultrahangom, akkor derült ki h babát várok, már VOLT szívhangja. Szerintem műszertől is függ h hallatszik-e, majd a következőnél biztos fog.:)
2014. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal terhességnél még az uh is tévedhet, hát még a doki. Ennyi idsen alig találták meg a második babámat, aki most 1 éves., pedig középidős fogantatás volt. Én elmentem egy olyan orvoshoz utána, akinek jobb uh készüléke volt, és minden érték tókéletes volt. Szóval ez még nincs lejátszva. Szorítok, hogy minden rendben legyen!.
2014. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Félek nagyon, mert pénteken reggel torokfájásra keltem aztán be is lázasodtam. Voltam házidokinál, vmi vírus szóval semmit nem kaptam rá. 2hetet izgulhatok :( Egyébként nem egy vadiúj készülék volt ez tény. Meg azt mondta a doki,h örüljek a babynek, láttam sztem mennyire félek, de én még a háziorvostól is :)
2014. jan. 20. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:
A GS nem a méhnyálkahártya, hanem a petezsák
2014. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tok ugyanebben a cipoben jarok en is. Es en is 2 het mulva kell hogy visszamenjek de elgondolkodtam azon hogy elmegyek masik dokihoz a heten. Nem tudom mi a jobb de en teljesen megertelek. :)
2014. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja. 8-as vagyok es azt akartam meg hogy nekem azt irta a dokim hogy csak 5 hetes terhes voltam mult penteken tehat kb egy idoben lehetett a menzeszunk is. Irhatnal privit hogy beszelhessunk ha gondolod. :) Egyutt talan hamarabb elmegy az a ket het.
2014. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta már most vagyok 22hetes és 8hetesen volt már szívhang és 13mm-es volt a baby.
2014. máj. 7. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!