Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után most jött meg...

Missed ab után most jött meg a mensim igen erősen vérzek ez normális? Vagy menjek orvoshoz amúgy nem görcsölök meg semmi csak a szokotnál erősebben vérzek

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz menni, ilyenkor természetes, de az is ha változik a mensid. Nekem ab. után sok lett és darabos a vérzésem, sajnos ez is természetes volt.
2014. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten jött meg először a vetélésem óta,nekem is nagyon erős volt.Nyugodj meg,ez normális!De ha te úgy érzed,hogy nem az,akkor nyugodtan hívd fel az orvosod!
2014. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a doki azt mondta ha megjön és másabb mint szokott lenni akkor menjek vissza.Nekem kb 1-2 hét múlva kell megjönnie.Bár nem tudom hogy fogom észre venni hogy másabb e vagy sem mert tampont használtam eddig de most azt mondta hogy majd betétezzek.Neked mennyi időre jött meg a műtéttől számítva?
2014. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! 3 mas Engem február 12 ikén műtöttek március 14 ikén jelenkezett először akkor kicsit rózsaszinü volt csodálkoztam is na de aztán 3 nap múlva csak úgy ömlött belőlem én is tamponos vagyok de még az mellett is átáztam pedig sűrün cseréltem de ne izgulj én is be voltam rezelve aztám ma már észlelhető hogy kezd elmúlni úgyhogy szerintem nem kell orvoshoz menned ha más mint volt nekem is más mint volt ezért ilyedtem meg én is
2014. márc. 20. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, úgy gondoltam hogy ha erősen fogok görcsölni csak akkor megyek majd dokihoz!Engem Február 21.-én műtöttek...Akkor hamarosan nálam is jelentkezni fog...
2014. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!