Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mitől vannak még mindig tünetek?

Mitől vannak még mindig tünetek?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete sajnos elvetéltem spontán, viszont még mindig hányingerem van, bizsereg a cicim, néha fáj is, és szörnyen ég a gyomrom. Vetélés előtt is voltak ezek, de ennyire nem. Azt tudom, hogy idő kell ahhoz, hogy a HCG kimenjen a szervezetemből, de már elég sok idő eltelt. Miért vannak még mindig ezek a tünetek? Köszi a válaszokat előre is :)

2014. ápr. 2. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfél hét még nem olyan sok idő. Hány hetesen vetéltél el? Nem mindegy, hogy mennyi hcg-nek kell kiürülnie. Én azt hiszem a következő ciklus végén vettem tesztet, akkor már negatívat mutatott.
2014. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 hetes voltam csak.
2014. ápr. 2. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Missed ab műtét után még az 5.héten volt HCG a szervezetemben szóval kell idő neki.
2014. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!