Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális a görcsölés? Többi lent.

Timy333 kérdése:

Normális a görcsölés? Többi lent.

Figyelt kérdés
Március 12-én volt missed ab (10hetesen). Ma begörcsöltem,ez normális? Keddre van idöpontom. Eddig nem volt semmi panaszom. Menszim még azóta nem volt.
2014. ápr. 6. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg fog jönni. Nekem is kb. 9 hetesen volt missed ab-om. Utána hetekig görcsöltem. Eleinte a műtét miatt, utána azt mondta a doki, hogy azért, meg fog jönni. Nem volt elviselhetetlen, tényleg olyan erősebb menzis görcsölés volt. Műtét után 5 hétre jött meg, 6 hét múlva kellett visszamennem a dokihoz, utána minden rendben volt, terhes is lettem egyből. Ha nem túl erős, akkor szerintem normális, vegyél be görcsoldót nyugodtan és pihenj.


Sajnálom, hogy te is átélted, kívánom a legjobbakat!!!

2014. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked kiderült hogy mi volt a probléma?
2014. ápr. 7. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!(papír formailag 9+6 hetesen volt a műtétem de kb 7-8 hetesen megállhatott a szíve)Lehet hogy meg fog jönni,mindenkinél másképp vannak a dolgok.Nekem műtét után 6 hétre jött meg de én is éreztem már hamarabb görcsölgetéseket!De azért menj el a dokihoz hogy mondjon ő is valamit.Sajnálom hogy te is átélted!
2014. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!