Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem múlik a mensi szerű...

Miért nem múlik a mensi szerű görcsölés? Mikor lesz már jobb?

Figyelt kérdés
Betöltött 9 hetes kismama vagyok, 2. gyermekemet várom. Már 2. hete hogy nem dolgozom- Sokat pihenek, és magnéziumot szedek ( magnézium citrit) napi 4-5 szemet, de szinte egész nap érzem hogy görcsöl a hasam. Akkor jobb ha lepihenek, de már attól is megfájdul, ha 20 percet sétálok, míg a gyereket elviszem az oviba.
2014. márc. 5. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy még így is kevés a magnézium. Próbáld emelni.

Boldog babavárást!

2014. márc. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van... Sajnos nem mulik! Szedem a magneziumot. A foorvosnak is mondtam. Aki azt mondta h ez normalis... Mondjuk nekem elso baba... 29hkm
2014. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez az erős görcsölés és feszülés a duphastontól múlt el. Előtte még ülni is alig birtam. Ahogy hatott a gyogyszer még be is ijedtem és felhivtuk a dokit hogy eltunt ez a fajdalmas görcsös feszülős tünet. Baj van-e. Ő meg szó szerint nevetett a telefonba... hogy ezért kaptam a gyogyszert...
2014. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12. Hétig szedtem. Utána elég volt a magnézium. Először 3x1 most pedig ha úgy érzem. 20hkm
2014. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!