Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon korai terhességnél...

Gabszem kérdése:

Nagyon korai terhességnél másnak is volt gyakori alhasi görcsölés?

Figyelt kérdés
még csak az 5. hétben vagyok de gyakran görcsöl a hasam, vérzés nincs, se barnázás. Az első terhességemnél is sokat fájt a hasam az elején kb. az első harmadban, de nem emlékszem hogy ennyire korán kezdődött volna. Érdemes erre magne B6-ot szedni vagy elég a terhesvitamin ? (Elevit) Ezt egyébként csak az első harmadban akarom szedni mint az első terhességemnél. Dokihoz majd csak a 6-7. héten szeretnék menni, hogy már lásson is valamit.
2014. febr. 17. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Igen sajnos én mindhárom terhességemet végig görcsöltem. Szerintem a nagne b 6ot cseréld le magnerotra, abban jóvAl több a magnézium. Gratulálok és boldog babavárást: )
2014. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Elsikné Ivett válasza:

Nekem is voltak,ilyen panaszaim a terhességem 8. hetéig kb. ami mellé enyhébb pecsételő vérzés is társult. Azt tudom javasolni Neked is, amit nekem mondott a dokim, hogy amíg nem mész dokihoz, addig szedj rendszeresen Magnéziumot, mert az oldja a görcsöket illetve a keményedéseket. Viszont erről majd mindenképp konzultálj vele, hogy milyen panaszaid vannak.

Boldog, probléma mentes babavárást a továbbiakban :)

34hkm

2014. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!