Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 15 hetese terhességet hogy...

15 hetese terhességet hogy vesznek el, ha elhal a baba?

Figyelt kérdés
17+2 lennék, de 14+6-on megállt a baba fejlődése, levált lepény miatt. Ilyenkor meg kell már szülni, vagy abortálják?
2014. ápr. 7. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell szülni.
2014. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
15 hetes elhalt magzatot szerintem NEM kell szülni.
2014. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol orvosfüggõ
2014. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csúnyán fog hangzani, de nem szeretném megszülni, nem akarok szenvedni még többet. :( Ő is szenved odabent, szeretném, ha túl lennénk rajta.
2014. ápr. 7. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Megértelek, így is szenvedsz és még fogsz is lelkileg és testileg is akárhogy "szülöd" meg, de legalább a világrajövetelét nem kell átélned.

Azért raktam idézőjelbe, mert úgy tudom nem kell megszülnöd, mert ha pl valakinek nem egészséges a babája a genetikai vizsgálat után úgy a 20. hét körül, akkor ott sem szülnek még nem?

Akkor kell szülni amikor már eléri az életben maradási súlyt, nagyságot nem?

Nem akarok hülyeséget írni.

2014. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az én magzatom 12hetes volt mikor kiderült hogy súlyos rendellenessége van.sajnos nekem meg kellett szülnöm.nem tudom számít e hogy él e még vagy sem és lehet kórházfüggő is mert nekem irt olyan aki azt mondta neki nem kellett megszülnie.sok erőt kívánok neked mert tudom milyen nehéz most neked!!!!!
2014. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy tudom, hogy a 24. hétig abortálják, 24. hét után kell megszülni. De ez kórházfüggő is lehet, nálunk mindeesetre így van. Nagyon sajnálom, ami történt :(
2014. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A sógornőmnek altatásközben vették ki a babáját a 18.héten, én erre nem tudok mit mondani mert az enyém a 9. hónapban halva szültet.... Te érzed ösztönösen mi a jó neked és azt kell erőltetni , mert az lesz a helyes. Nekünk a párommal fontos volt hogy elköszönjünk.. de a mienké nagy baba volt...
2014. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már a 22 . héten meg kellett szülni, ismerősömnek a 14. héten. A 12. hétig csinálnak csak műtétet, utána sajna szülés van :(
2014. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha megszulod akkor elbucsuszhatsz tole es o is emberhez meltoan szuletik.

Szerintem egy magzatot darabokba kaparassal kiszedni nem szep dolog foleg ha 12 hetet meghalad a kora.

Nem fogsz szenvedi egy kis gorcsoles es megszulod.

A gyaszhoz kell a fajdalom a bucsu a siras

Ez az utolso amit erte teszel hogy a vilagra hozod akkor is ha o mar elment.

Ha ezt altaasban tortenik kesobb a feldolgozasa nehezebb hiszen volt nics es ezt felfogni nehez.

Ajanlom teddd el emlekbe az uh kepeket a tesztet minden amit csak tudsz a gyaszhoz szugsegesek a tagyi emlekek is.

( egy perinatala gyasz segito )

2014. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!