Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vérzés műszeres befejezés után?

Vérzés műszeres befejezés után?

Figyelt kérdés

10 hetes terhességgel csütörtökön műtöttek.

Aznap és pénteken vérezgettem, szombaton, vasárnap nem, estig. Tegnap este kis vérzés és enyhe fájdalom volt, de most tettem be betétet, mert ma kicsit több, megint vérzek. Nem nagyon, de mégis. Ez oké?

Tegnap figyelmetlen voltam, megemeltem egy nehéz szatyrot. Lehet ez az ok?


2014. ápr. 14. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem utána kb. 8-9 napig volt vérzés, hol több, hol kevesebb. Az orvos azt mondta, hogy ez normális. Tehát emiatt elvileg nem kell aggódnod.

Azért nehezeket ne emelj, próbálj rá figyelni.

És most egy hónappal később jött meg a normális menzeszem, kb. 5-6 napig, úgy, mint előtte máskor is.


35 éves vagyok.

2014. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hete volt missed ab, a műtét után 3 napig nem volt vérzésem csak barna viszont utána meg elég rendesen megindult 2 hétig tartott,de a doki azt mondta ez nem gond mert mindenkinél másképp van,mivel mindenem "helyre állt" odabent így nem volt gond a nagy mennyiségű és hosszan tartó vérzés.Én is emeltem mert úgy véltem nem nehéz de a testemnek az volt,szóval próbálj minél kisebb súlyokat emelgetni hogy ne legyen gond! Kitartást a továbbiakban!
2014. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!