Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai vetélésnél mit érzetetek...

Korai vetélésnél mit érzetetek, hogyan fájt, milyen volt a vérzés stb? Vagy méhen kívüli terhességem van, vagy korai spontán vetélésem.

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál mielőtt azt mondanátok menjek el. Érdekelne ki mit érzett.

Nekem olyan érzés, mintha valaki megmarkolta volna a méhem és húzná lefelé... Reggel volt egy nagyobb mennyiségű rózsaszínű (habos?) vérzésem, azóta csak enyhén barnázok. A nyálkahártyám már csak 5 mm-es volt délre. Szédülök és állva el tudnék aludni.

Nagyon örülnék neki, ha leírnátok a lelki fájdalmon kívüli érzéseiteket.

Sokat segítene!

Köszönöm!


2014. ápr. 18. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 11. héten volt, és úgy éreztem, mintha menstruációs fájdalom lenne. Először enyhén görcsölgetett, pecsételő vérzéssel (csütörtök este kezdődött), majd másnap az uh-on kiderült, hogy már 7 hetesen elhalt a terhesség. Szombaton éjjel egyre erősödött és a vérzés is. Tenyérnyi darabok jöttek ki, mintha alvadt vér lett volna. Hajnali 4-5-re már nagyon erős görcsök voltak, mire a sürgősségiről felküldtek a nőgyógyászati osztályra, addigra már sűrűn jöttek a "fájások". A végén már iszonyú erős lett, folyamatosan véreztem. Végre kb. 8 órakor megműtöttek.

Nem tudom szültél-e már, de én ahhoz tudnám hasonlítani (főleg a végén) a fájdalmaimat.

Sajnálom! :(

2014. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy leírtad! Sajnálom, hogy keresztül kellett menned egy ilyen tragédián.

Van már egy kisfiam, és már volt egy méhen kívüli terhességem is. Remélem ez most nem az, egy korai vetélésben reménykedek. :(

2014. ápr. 18. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt egy spontán vetélésem. Enyhe hasfájással járt és olyan volt, mint egy sima menstruáció. 5 napig véreztem. nem volt szükség műtéti beavatkozásra. A legszörnyűbb az volt, de ez is lelkileg, mert fizikai fájdalommal nem járt, mikor éreztem, hogy csúszik ki valami. Kimentem a WC-re, és utána láttam az embriót. Ez egy vasárnapi napon történt otthon. Hétfőn elmentem orvoshoz. Azt mondat, minden rendben van, akár azonnal lehet újabb gyerekünk. Igazából nem maradt sok időm bánkódni, mert a következő vasárnap, ha hiszed, ha nem újra teherbe estem.
2014. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztosan nagyon rossz érzés és látvány lehetett. :-(

Hihetetlen, hogy utána egyből teherbe estél. Azért jó ilyet olvasni. Remélem azóta minden rendben van!

Nem értem most mi van, orvos óta még csak nem is barnázok és mostanra szinte semmit sem érzek. Nagyon furcsa ez nekem.

2014. ápr. 18. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Sajnálom és köszönöm!

Orvos mit mondott?

Én szerencsére nem láttam magát a "lényeget", annyi vér jött folyamatosan, hol a wc-n, hol a zuhanyban, telis-teli darabos vérzéssel. Az még szörnyűbb lett volna.

2014. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!