Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális, ha spontán vetélés...

Normális, ha spontán vetélés után esetén a vérzés már 11 napja tart?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg műtéti befejezés után úgy tudom, hogy normális. De szerintem, ha nem volt műtét, akkor is. Viszont én mindenképpen elmennék dokihoz azért (vagy legalább telefonon megkérdezném).

Sajnálom!

2014. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A történet csak annyi, h késett, csináltam 25ös tesztet, negatív, aznap délután olyan erős görcseim voltak, mint aki szülni megy, de nem volt vérzés.

Másnap barnázással indult, majd erősödött és most a 11. napon vagyok, még mindig piros véres-vizes valami van.

Tegnap voltam orvosnál, aki mgvizsgált, nincs baj. Volt uh is.

Ma viszont megtaláltam azt a tesztet és ott a 2 csík. Tudom, időn túl nem értékeelhető. Mondjuk nekem volt már 2 ilyen veetélésem, amikor ilyen halvány volt a csík, a doki látta, de mégis elment a baba.

Ebből gondolom.

2014. ápr. 25. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, ha tovább tart a vérzés mint 7 nap,menjek vissza és megműt!
2014. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a héten volt spontán vetélésem. A doki azt mondta, hogy a vérzésnek nem szabad 7 napnál tovább tartania, ha igen, hívjam fel őt...
2014. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mayra ***** válasza:
Én is îgy voltam késett elötte két negativ teszt marha erős görcs ami érdekes volt hogy a jobb petefészkem is és rengeteg vér 3 napon vagyok de erős darabos a vérzés. Mi is próbàlkozunk a babàval de én egy kis felfàzàsnak gondoltam a görcsös erös darabos késő vérzést. Akkor lehet hogy még sem ? Előfordulhat egy korai vetélés is?
2014. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: nekem az első tesztem halvány pozitív volt, rá pár napra egyértelműen pozitív. Másnap pedig elvetéltem...
2014. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt műtéti befejezés?

Mindenképpen menj orvoshoz!

2014. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!